Dziś mamy 27 listopada 2021, sobota, imieniny obchodzą:

26 października 2021

Szkolna wycieczka pełna atrakcji. Jedną z nich był escape room

fot. pow.

fot. pow.

21 października klasa III pr wraz z kilkoma uczniami z# klasy III oa i III ag wybrała się pociągiem na wycieczkę integracyjną do Bydgoszczy. Wyjazd odbył się pod opieką naszej wychowawczyni pani Katarzyny Łapińskiej i księdza Igora Wichrowskiego.

Pierwszym punktem planu wycieczki był escape room "Wyjście Awaryjne", w którym do wyboru były 4 zupełnie różne pokoje pełne zagadek i niespodzianek. Wszyscy wspólnymi siłami wydostaliśmy się z nich jeszcze przed upływem czasu, a krzykom, śmiechom i emocjom nie było końca.

Po tej ekscytującej przygodzie udaliśmy się do "Olimpic Bowling Center", po drodze podziwiając uroki Bydgoszczy. Na miejscu czekała na nas miła obsługa. Po krótkim wprowadzeniu w świat kręgli, rozpoczęliśmy wspólną zabawę. W czasie dwugodzinnego pobytu w kręgielni mogliśmy zjeść ciepły posiłek, spokojnie porozmawiać, wymienić się wrażeniami z dotychczasowego przebiegu wycieczki i zregenerować siły w przyjemnym otoczeniu, z dala od szkolnych ławek. Niestety nic nie trwa wiecznie, a wycieczka musiała się zakończyć. Po dwóch emocjonujących godzinach udaliśmy się na dworzec kolejowy, by wrócić do swoich domów. Jednak plany pokrzyżowała nam pogoda. W Zielonczynie z powodu wichury i drzew, które przewróciły się na tory kolejowe, musieliśmy czekać na autobusy zastępcze.

Mimo niesprzyjającej pogody, wszyscy uczestnicy wrócili do domów cali i zdrowi z uśmiechem na twarzy i mnóstwem niezapomnianych przeżyć, z nadzieją na kolejny wspólny wyjazd.

Materiał: Hubert Antczak - III prawnicza

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 11 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jesień nie musi być nudna. Jak Polacy spędzają wolny czas?

Aż 80% zapytanych Polaków przyznaje się, że# odczuwa jesienią spadek nastroju. Samopoczucie poprawiamy sobie głównie spędzając czas ze znajomymi, aktywnościami sportowymi, ale także większą ilością słodyczy. Wybierając obecnie rozrywki kierujemy się przede wszystkim potrzebą relaksu, chęcią utrzymania formy oraz rozwojem zainteresowań. Takie wnioski płyną z badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego” zrealizowanego przez serwis Prezentmarzeń jesienią 2021 roku.

(czytaj więcej)
0

Jak wyglądają jesienne wydatki Polaków na rozrywkę? Znamy wyniki badania

Jesienny spadek nastroju poprawiamy sobie chętnie korzystając z# miejskich rozrywek i przyjemności. Niestety, aż 44% zapytanych Polaków deklaruje, że ma zbyt mały budżet na preferowaną formę rozrywki. Średnio, jak wynika z odpowiedzi 43% respondentów badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego”, na aktywności w czasie wolnym wydajemy obecnie od 100 do 300 zł miesięcznie. Głównym kryterium wyboru atrakcji dla 43% Polaków jest cena.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia dla Terytorialsów. Przygotowania do wsparcia działań straży granicznej!

W dniach od 22 do 26 listopada br. Centrum Szkolenia Wojsk Obrony# Terytorialnej w Toruniu realizowało kurs przygotowujący żołnierzy WOT do wsparcia straży granicznej w realizacji zadań w ochronie granicy państwowej. W kursie udział wzięło 19 Terytorialsów z różnych Brygad Obrony Terytorialnej.

(czytaj więcej)