Dziś mamy 23 czerwca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

20 września 2023

Święto kropki w bibliotece. Przedszkolaki wykonały ciekawe prace

fot. PiMBP w Nakle

fot. PiMBP w Nakle

15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień #Kropki. Filię Ogólną odwiedziły dzieci z przedszkola nr 3 Bajkowa Łąka by w kropkowych nastrojach przystąpić do kropkowania, malowania i przyozdabiania rysunków.

Pszczółki, Stokrotki, Zające, Biedronki i Motyle wykonały swoje prace, świętując Dzień Kropki. Każdy z uczestników tego wydarzenia mógł poszperać w książkach, szukając kropek. Na zakończenie wszyscy otrzymali małe co nieco. Do zobaczenia niebawem.

Materiał: Mariusz Skoczek / PiMBP w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)
0

Akcja "Bezpieczny Autokar". Inspektorzy kontrolują pojazdy

Akcja „Bezpieczny Autokar" prowadzona jest od #2003 roku przez Inspekcję Transportu Drogowego. W ramach inicjatywy inspektorzy kontrolują autokary, które przewożą dzieci i młodzież na wypoczynek.

(czytaj więcej)