Dziś mamy 19 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:

28 maja 2024

Sukces w ogólnopolskim konkursie. Indeksy dla uczniów Staszica

fot. powierzone

fot. powierzone

Dnia 24 maja 2024 roku odbył się# finał II etapu VIII Ogólnopolskiego Konkursu „Zostań ekonomistą” w Kolegium Rungego, siedzibie Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Joanna Stasiak oraz Michał Wieremiejko, uczniowie klasy II Technikum ekonomicznego i rachunkowości napisali i zaprezentowali pracę na temat „Ekonomia i finanse z perspektywy młodego człowieka”, zajmując w finale V miejsce wśród 65 uczestniczących zespołów. Joanna i Michał stali się więc laureatami Konkursu i w nagrodę otrzymali indeks Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Nad przygotowaniem uczniów do Konkursu czuwała Pani mgr Monika Pasieka.

Materiał: Monika Pasieka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)