Dziś mamy 17 kwietnia 2024, środa, imieniny obchodzą:

29 lutego 2024

St.ogn. Tomasz Makarewicz zakończył służbę. Uroczysta zbiórka

fot. KP PSP w Nakle

fot. KP PSP w Nakle

26 lutego 2024 roku w Jednostce Ratowniczo- Gaśniczej# PSP w Szubinie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji przejścia na zaopatrzenie emerytalne st.ogn. Tomasza Makarewicza, starszego operatora sprzętu w tutejszej jednostce.

W trakcie uroczystej zbiórki Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią st.bryg. Sławomir Murawski odchodzącemu na zaopatrzenie emerytalne złożył podziękowanie za zaangażowanie podczas wypełniania obowiązków służbowych, życząc jednocześnie zdrowia i satysfakcji w życiu osobistym. Do składanych życzeń przyłączyli się również licznie przybyli koledzy z jednostki.

St.ogn. Tomasz Makarewicz za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych i zaangażowanie w służbie był wielokrotnie nagradzany i odznaczany m. in. Medalem Brązowym za długoletnią służbę, Brązową Odznaką „Zasłużony Dla Ochrony Przeciwpożarowej” oraz Srebrnym Medalem Za Zasługi dla pożarnictwa.

Opracowanie: st.bryg. Mariusz Mantych

Materiał: st. kpt. Bartosz Walkowiak - oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 12 16

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Zajęcia lotnicze. Sprzyjające warunki pogodowe

Od kilku dni sprzyjające warunki pogodowe umożliwiły przeprowadzenie #zajęć lotniczych w JRS Kowalewko.

(czytaj więcej)
0

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

(czytaj więcej)