Dziś mamy 24 lutego 2024, sobota, imieniny obchodzą:

05 grudnia 2023

Spotkanie z największymi agencjami kosmicznymi. Zgłoszenia do 11 grudnia

fot. MEiN

fot. MEiN

Zachęcamy studentów zainteresowanych badaniami #kosmicznymi do udziału w warszawskim spotkaniu z przedstawicielami najważniejszych agencji kosmicznych świata. Wydarzenie odbędzie się 14 grudnia o godz. 14:00 w budynku Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Od 12 do 14 grudnia Polska będzie gościć reprezentantów największych agencji kosmicznych na świecie, którzy wezmą udział w spotkaniu grupy roboczej do spraw nauk o życiu w kontekście badań w warunkach kosmicznych (International Space Life Science Working Group, ISLSWG). Europejska Agencja Kosmiczna (ESA) jest jednym z członków tej grupy, a Polska należy do ESA i coraz bardziej zwiększa swój wkład w jej działania.

Tradycyjnie już członkowie ISLSWG proponują, aby po swoich obradach spotkać się ze studentami kraju goszczącego. Dlatego też zapraszamy studentów nauk o życiu zainteresowanych badaniami kosmicznymi do udziału w tym wydarzeniu. Głos zabiorą m.in. przedstawiciele ESA i NASA.

Wydarzenie odbędzie się 14 grudnia o godz. 14:00 w budynku Ministerstwa Edukacji i Nauki (ul. Hoża) w Warszawie i potrwa ok. 2 godzin. Całe spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e3p@mein.gov.pl do 11 grudnia br.

Dostępność miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Źródło: Ministerstwo Edukacji i Nauki

Oceń artykuł: 14 10

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    En, w dniu 05-12-2023 15:56:21 napisał:

    Dziękuję redakcjo za informację! Pozdrawiam

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Fotoksiążka A4 28 stron
51,00PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Szkolenie z HACCP
59PLN
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)