Dziś mamy 23 maja 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

10 kwietnia 2024

"Schronisko niechcianych żon". Członkinie DKK polecają kolejną książkę

fot. PiMBP w Nakle

fot. PiMBP w Nakle

Podczas ostatniego spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki #w Trzeciewnicy omawialiśmy powieść obyczajową autorstwa Nataszy Sochy oraz Liliany Fabisińskiej „Schronisko niechcianych żon”.

Jest to przyjemna i zabawnie napisana opowieść o kobiecej przyjaźni, wzajemnym wsparciu, rozładowywaniu trudnych emocji. Główne bohaterki to Oliwia, Hortensja, Agata i Monika. Cztery totalnie różne osobowości,  łączy ten sam problem – mężczyźni. Dla każdej z nich partner okazuje się być życiową porażką. Gdy w ich życiu pojawiają się zdrady, romanse i oszustwa muszą wziąć sprawy w swoje ręce. Wspólne doświadczenia sprawiają, że kobiety całkiem przypadkowo zakładają schronisko niechcianych żon. Jest to miejsce, które, daje ukojenie oraz pozwala śmiało patrzeć w przyszłość. Lektura pokazuje przede wszystkim siłę kobiecej solidarności oraz prawdziwej i bezinteresownej przyjaźni. Uświadamia nam także jak życie nagle może wywrócić się do góry nogami,często  przez decyzję kogoś innego. Polecamy tę książkę do przeczytania na spokojny wieczór lub leniwy weekend.

Następne nasze spotkanie z dobrą lekturą odbędzie się 18 kwietnia jak zawsze o godz. 16.

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

Materiał: Kamila Matylis / PiMBP w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Symboliczne miejsce pochówku wielkiego piewcy. Kim był hr. Leon Skórzewski?

Jeśli weekend, to kolejny raz chcemy przekazać Wam kilka informacji o ciekawych# miejscach kultu - tym razem kolej przyszła na Leśnictwo Drogosław.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia rotacyjne. Żołnierze Wojska Polskiego w Kowalewku

W miniony weekend tereny Nadleśnictwa Szubin oraz obiekty #OSP JRS Kowalewko zostały zdominowane przez żołnierzy Wojska Polskiego, którzy realizują szkolenia rotacyjne.

(czytaj więcej)
0

Święto polskiej żywności. Prezentacje krajowych produktów

26 maja w otoczeniu zielonego #Służewca, na gości w każdym wieku, czekać będzie oprócz znakomitego jedzenia, mnóstwo dodatkowych atrakcji. Każdego roku Piknik Poznaj Dobrą Żywność to święto polskiej żywności.

(czytaj więcej)
0

Trzecia edycja kampanii "Lowe Krowe". Promocja zdrowych nawyków

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji kampanii# "Lowe Krowe"!

(czytaj więcej)