Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

26 listopada 2023

Raport ligowy. Doskonała gra zawodników Football Academy Nakło

fot. Football Academy Nakło

fot. Football Academy Nakło

Przedstawiamy aktualny raport ligowy #Football Academy Nakło.

Liga Młodzika

W ostatniej kolejce ligowej podejmowaliśmy lidera tabeli Gwiazdę Bydgoszcz, która na dwie kolejki przed końcem rundy jesiennej miał zapewnione pierwsze miejsce i awans do wyższej ligi. W pierwszym meczu po jednym błędzie w końcówce meczu przegraliśmy 0-1. W tym meczu grając beż bramkarzy wyszliśmy z dużą ostrożnością i to zawahanie we własne umiejętności zemściło się popełnieniem kilku błędów po których straciliśmy bramkę. Chwilę później wpada druga. Od tego momentu nasz zespół przebudził się i zaczęliśmy grać to co potrafimy najlepszego. Bardzo solidna gra w obronie i groźne akcje sprawiły mnóstwo problemów naszym rywalom. Zespół Gwiazdy miał dużo szczęścia przy kilku naszych akcjach. Zdobyliśmy tylko jedną bramkę której autorem był Igor Przygocki. Szkoda, że nie udało się więcej goli zdobyć bo nasz zespół zasłużył zdecydowanie conajmniej na remis.

FA Mezar - Gwiazda Bydgoszcz 1-2

Igor Przygocki - 1

Liga Trampkarza

W tym meczu zagraliśmy z zespołem z Wtelna. Mecz zaczęliśmy nerwowo, popełniając zbyt dużo błędów przez co straciliśmy niepotrzebnie bramkę. Kiedy już wracaliśmy do swojego stylu gry strzałem życia pod poprzeczkę popisał się zawodnik gości. Ale to było wszystko z gry naszych rywali, którzy próbowali jeszcze kilkukrotnie kilku indywidualnych akcji które były w pełni opanowywane przez nasz zespół. Szybko wyrównujemy jeszcze w pierwszej połowie po dwóch debiutanckich golach najmniejszego na boisku ale z to bardzo walecznego Igora Nawrockiego. Początek drugiej połowy od razu wychodzimy na prowadzenie po golu Skarweckiego Fabiana. W wyniku jednej z akcji w polu karnym nasz zawodnik dotknął piłkę ręką przez co został podyktowany rzut karny. W bramce jednak kapitalnie broniący Mikołaj nie daje szans na zdobycie kolejnej bramki. Ta sytuacja rozochociła przeciwników do śmielszych ataków, ale były one bezskuteczne..

W końcówce spotkania koronkowa akcją Kuby Bochata i Kuby Kubińskiego daje nam czwartą bramkę dokumentując zasłużone zwycięstwo.

FA Mezar - Olimpia Wtelno 4-2

Igor Nawrocki - 2

Fabian Skarwecki - 1

Kuba Kubiński - 1

Brawa dla obydwóch naszych zespołów za piękną walkę i świetną grę.

Nie mogliśmy skorzystać z kilku naszych zawodników w tych meczach, którzy się rozchorowali. Życzymy dużo zdrówka i szybkiego powrotu na boisko.

Dziękujemy również naszym rodzicom za wsparcie oraz doping.

Materiał: Daniel Kloska / Football Academy Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 17 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)