Dziś mamy 29 lutego 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

25 grudnia 2022

Radosne Święta w Donaldzie. Czas upłynął w miłej atmosferze

fot. pow.

fot. pow.

Grudzień w Przedszkolu Niepublicznym# Donald upłynął pod znakiem przygotowań do najpiękniejszych świąt w roku – Bożego Narodzenia. W oknach przedszkola pojawiły się świąteczne dekoracje a w salach zapachniały zielone świerki i sosny udekorowane kolorowymi bobkami, łańcuchami i błyszczącymi lampkami.

Aby przybliżyć dzieciom bożonarodzeniowe tradycje we wszystkich grupach wiekowych odbyły się spotkania wigilijne z udziałem rodziców. Była to okazja aby podzielić się opłatkiem oraz złożyć sobie świąteczne oraz noworoczne życzenia.
W tej świątecznej atmosferze zaproszeni goście obejrzeli jasełka bożonarodzeniowe przygotowane przez dzieciaków pod kierunkiem swoich wychowawczyń. Nie zabrakło również pierników upieczonych przez dzieci na zajęciach kulinarnych. Miłą niespodzianką dla przedszkolaków były prezenty, które zostawił pod choinką Św. Mikołaj. Wspólnie spędzony czas upłynął w miłej atmosferze przy kawie, pachnących piernikach i domowych wypiekach.

Materiał: Mgr Katarzyna Geppert

Autor nie wyraża zgody na komentarze.

Oceń artykuł: 9 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)