Dziś mamy 17 kwietnia 2024, środa, imieniny obchodzą:

28 lutego 2024

Poznali proces rekrutacji do Straży Granicznej. Duże zainteresowanie

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniu 27.02.2024r uczniowie klasy 3 i 4 technikum eksploatacji# portów i terminali z ZSŻŚ w Nakle nad Notecią dzięki porozumieniu dyrekcji szkoły wraz z Zarządem Placówki SG w Poznaniu - Ławicy uczestniczyli w procesie rekrutacji do Straży Granicznej.

Zajęcia zorganizowane zostały przez pracowników Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej w Poznaniu, na których uczniowie mieli okazję poznać warunki jakie należy spełnić, aby zakwalifikować się do służby. Test sprawnościowy jak również teoretyczny nie sprawia już żadnych problemów, gdyż wszystkie niepewności zostały wyjaśnione przez pracowników SG. Uczniowie okazali duże zainteresowanie i zadawali liczne pytania, ze względu na korzystne warunki zatrudnienia.

Materiał: Roger Nagelsmeier / ZSŻŚ w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 35 16

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Zajęcia lotnicze. Sprzyjające warunki pogodowe

Od kilku dni sprzyjające warunki pogodowe umożliwiły przeprowadzenie #zajęć lotniczych w JRS Kowalewko.

(czytaj więcej)
0

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

(czytaj więcej)