Dziś mamy 19 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:

19 marca 2024

Pożar pokoju na poddaszu. Na miejscu siedem zastępów

fot. OSP Rynarzewo

fot. OSP Rynarzewo

We wtorek, 19 marca w miejscowości #Drogosław w gminie Szubin doszło do pożaru w budynku mieszkalnym.

Pożar wybuchł w pokoju na poddaszu jednego z budynków przed godziną 11.00. - W akcji brało udział siedem zastępów straży pożarnej, w tym jeden zastęp spoza powiatu nakielskiego. Nie było osób poszkodowanych. Mieszkańcy tego budynku nie wymagali pomocy medycznej – poinformował mł. bryg. Paweł Przybylski p.o. oficera prasowego Komendanta Powiatowego PSP w Nakle.

- Strażacy pracowali w aparatach ochrony dróg oddechowych. Sprawdzono pomieszczenia na obecność tlenku węgla. Urządzenia nie wykazały zagrożenia. Spaleniu uległo wyposażenie pokoju i więźba dachowa – dodał mł. bryg. Paweł Przybylski.

W działaniach brały udział cztery zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Szubinie oraz zastępy z OSP Rynarzewo, OSP Szubin i OSP Łabiszyn.

Przypuszczalną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.

Oceń artykuł: 14 12

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rejestracja BDO
500PLN
Ewidencja odpadów BDO (pakiet mini)
2400 zł / rokPLN
Budowa magazynów
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Zadaj pytanie
40PLN
Szkolenie z HACCP
80PLN
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)