Dziś mamy 19 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:

21 maja 2024

Poszukiwani wystawcy. Można zaprezentować swoje produkty

fot. UM Szubin

fot. UM Szubin

Zapraszamy Wystawców do zaprezentowania swoich #produktów oraz rękodzieła na stoiskach promocyjno-handlowych podczas tegorocznych Dni Szubina 2024.

Zapraszamy twórców, przedsiębiorców, koła gospodyń wiejskich oraz firmy i instytucje do skorzystania z możliwości prezentacji oraz sprzedaży wyrobów na stoiskach handlowych.

Z powodu ilości powielanych zgłoszeń nie przyjmujemy wniosków sprzedawców z watą cukrową, popcornem i zabawkami.

Festyn Rodzinny

Kiedy? - 1 czerwca 2024 (sobota)

O której? - start godz. 16.00

Gdzie? - Ruiny Zamku w Szubinie

Zgłoszenie należy przesłać mailem na skrzynkę: um@szubin.pl z informacją o  asortymencie, wymiarach stoiska oraz ewentualnym zapotrzebowaniem na energię elektryczną do 24 maja br.

Materiał: UM Szubin

Oceń artykuł: 5 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • -5 (9)

  SZUBINIAK, w dniu 21-05-2024 20:31:46 napisał:

  Wstawcie też że 26 maja na Szubińskim Rynku od godziny 14:00 też jest festyn z okazji dnia Matki oraz charytatywny dla dziewczynki z Szubina a nie tylko imprezę którą i tak nie organizuje Urząd Gminy w Szubinie tylko Bank Spółdzielczy w Szubinie w dniach od 29 maja do 2 czerwca dlaczego nikt tu nie pisze o tym a tylko wszystko się przypisuje Urzędowi a Urząd i tak ma to gdzieś.Jeszcze raz dla informacji mieszkańców organizatorem Dni Szubina w dniach od 29 maja do 2 czerwca jest Bank Spółdzielczy w Szubinie a nie UG Szubin Pozdrawiam

  odpowiedz

  • -3 (5)

  kgw, w dniu 21-05-2024 21:41:39 napisał:

  Weźcie te słynne KGW. Niech sie wykarzą a nie tylko biesiadować i się obżerać.

  odpowiedz

  • 4 (4)

  K, w dniu 22-05-2024 09:24:02 napisał:

  Szubiniak...piszesz nieprawdę. Owszem połączono siły, a co w tym złego? A co do imprezy 26.05.2024 to na FB jest reklamowana

  odpowiedz

  • 5 (5)

  Zz, w dniu 22-05-2024 09:27:51 napisał:

  Zawsze w doopie źle. SZUBINIAK właśnie pokazujesz prawdziwe oblicze wiecznego malkontenta. Impreza na dzień matki też jest reklamowana. Tutaj trzeba za ogłoszenie płacić...zapłacisz?

  odpowiedz

  • 3 (5)

  SZUBINIANKA, w dniu 22-05-2024 12:50:18 napisał:

  Do Szubiniaka - Bank Spółdzielczy w Szubinie jest mecensem i współfinansuje dni Szubina, a nie jest organizatorem. Jak w ubr mecenasem i głównym sponsorem koncertu kolend w kościele w Szubinie był urząd miejski, to jakoś nikt nie mówił, że jest organizatorem tego wydarzenia .

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie bhp dla studentów
79PLN
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Rejestracja BDO
500PLN
Praca na wysokości
60PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Ewidencja odpadów BDO (pakiet mini)
2400 zł / rokPLN
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)