Dziś mamy 29 maja 2024, środa, imieniny obchodzą:

16 kwietnia 2024

Popołudniowa stłuczka. Zderzenie dostawczaka z osobówką (aktualizacja)

fot. PN

fot. PN

W wtorek, 16 kwietnia w godzinach popołudniowych# na ulicy Mroteckiej w Nakle doszło do kolizji dwóch aut.

Około godz. 17.00 samochód dostawczy fiat zderzył się z osobowym citroenem. Na miejsce wezwana została policja, która ustaliła okoliczności tego zdarzenia.

Ustalenia Policji:

- Jak wynika z ustaleń Policji, 44-letni kierujący pojazdem marki Fiat Ducato nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Citroen 5, kierowanego przez 43-latka, czym doprowadził do tylnego zderzenia pojazdów. Kierowcy byli trzeźwi nie wymagali hospitalizacji – poinformowała st. post. Wiesława Ambrozik, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle. Sprawca kolizji ukarany został mandatem karnym.

Oceń artykuł: 25 25

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 8 (10)

  MarekMareczek, w dniu 17-04-2024 20:39:05 napisał:

  Prosimy o więcej patroli w mieście!!! Gdzie jest w ogóle straż miejska, w ciągu dnia dziesiątki samochodów dostawczych parkujących na chodnikach i na zakazie zatrzymywania pomimo, że parkingi są po drugiej stronie! Co się dzieje z tym miastem?! Gdzie są służby?!

  odpowiedz

  • -12 (16)

  Prałat , w dniu 18-04-2024 15:15:43 napisał:

  A mandat dla tego z Citroena?! Stał jak widły w gnoju , trójkąt rozstawił... To była zwykła stłuczka i w takim wypadku zdjęcia porobić i nie blokować ruchu! A ten stał, stał ,stał ... Jak ja takich nieogarów nie trawię.

  odpowiedz

  • -10 (12)

  Jacek , w dniu 19-04-2024 19:40:36 napisał:

  Prałat ma rację... Też to widziałem, aż chciałem zwrócić uwagę

  odpowiedz

  • -7 (9)

  Pralat2, w dniu 21-04-2024 22:08:59 napisał:

  Minusy, bo nikt się nie zna haha jak postępować w przypadku tego typu kolizji... Nakloki dalej w średniowieczu

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Budowa hal
Szkolenie okresowe pracowników
89PLN
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Konstrukcje stalowe
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
0

Przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej. Szkolenia dla policjantów

Radom, Kielce, Lublin, Białystok, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz#, Katowice, Rzeszów i Warszawa – to miasta na mapie tegorocznego cyklu szkoleń dla funkcjonariuszy Policji pn. „Zwalczanie i przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej w zakresie gospodarowania odpadami oraz transportowania odpadów w ruchu krajowym i międzynarodowym”. W lutym, marcu i kwietniu 2024 r. eksperci Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska przeprowadzili wykłady na Mazowszu, w Świętokrzyskim, na Lubelszczyźnie i Podlasiu. 22 i 23 maja odbyły się kolejne szkolenia – w Gorzowie Wielkopolskim i Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
0

Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Ważne jest wsparcie

Rozpoczął się Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Zachęcamy do# karmienia piersią, ale pamiętamy także o mamach, które z różnych przyczyn nie mogą karmić naturalnie. Pamiętajmy o wzajemnym szacunku i wsparciu.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)