Dziś mamy 28 lutego 2024, środa, imieniny obchodzą:

05 grudnia 2023

"Pomóżmy czworonogom - karma wraca". Młodzież Staszica zaangażowana w akcję

fot. powierzone

fot. powierzone

Samorząd Uczniowski #ZS. im. S. Staszica w Nakle Nad Notecią ramach akcji charytatywnej „Pomóżmy czworonogom - karma wraca” zorganizował zbiórka karmy dla zwierząt z Fundacji Ostatnia Przystań we Wtelnie k. Bydgoszczy.

Młodzież okazała się bardzo wrażliwa na potrzeby chorych, starszych i bezdomnych zwierząt i chętnie włączyli się w akcję.

Zebrano ponad 168 kg karmy suchej oraz 478 sztuk mokrej karmy dla psów, koce, legowiska, smycze, miski oraz zabawki.

Serdeczne podziękowania składamy firmie Dolina Noteci, która podarowała dodatkową ilość karmy oraz MTB Trzebińscy za transport do schroniska.

Wszystkim, którzy włączyli się do akcji – serdecznie dziękujemy i zachęcamy do pomocy potrzebującym zwierzętom przez cały rok!

Materiał: Karol Lizak / Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 19 16

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)