Dziś mamy 16 kwietnia 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

18 lutego 2024

Podsumowano miniony rok. Damian Mylcarek z największą liczbą wyjazdów

fot. BG

fot. BG

W salce WDK Paterek odbyło się zebranie sprawozdawcze# kolejnej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z gminy Nakło. Druhowie z Paterka po raz kolejny pokazali, że w razie wystąpienia zagrożenia można na nich liczyć.

Luty to okres sprawozdań w jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych. Wczoraj, tj. 17 lutego w salce Wiejskiego Domu Kultury w Paterku odbyło się zebranie tamtejszej jednostki. Po przedstawieniu sprawozdań z działalności za miniony rok przez poszczególnych druhów, komisja rewizyjna zawnioskowała o udzielenie absolutorium zarządowi za miniony rok. Wszyscy obecni na zebraniu strażacy byli w tej kwestii jednomyślni i podnieśli rękę za jego udzieleniem.

Przy okazji wspólnego spotkania wręczono odznaki za wysługę lat:

30 lat – Waldemar Wlazły

20 lat – Hanna Mylcarek - Wlazły

10 lat – Wojciech Rugowski, Błażej Rogoziecki, Monika Dudek, Paweł Sel, Damian Mylcarek.

Ponadto wyróżniono również druhów strażaków za największą liczbę wyjazdów, a więc tych, którzy w bardzo dużym stopniu przyczynili się do niesienia pomocy potrzebującym. Po raz kolejny w tej kwestii bezkonkurencyjny był Damian Mylcarek, ale pozostali koledzy również zasługują na słowa uznania. Każdy wyjazd, który przyczynia się do pomocy potrzebującym, jeśli nawet jest jeden w roku to wart jest uwagi i podziękowania. A o tym jak ważna jest praca Ochotniczych Straży Pożarnych pokazały słowa gości, którzy podczas zebrania zabrali głos.

Oceń artykuł: 24 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Budowa magazynów
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Światowy Dzień Trzeźwości. Jak alkohol wpływa na nasz organizm?

Co roku 15 kwietnia Światowa Organizacja Zdrowia apeluje#, aby przynajmniej w tym jednym dniu powstrzymać się od spożywania jakichkolwiek produktów alkoholowych. Chce tym samym zwrócić uwagę na problem alkoholizmu oraz zagrożeń zdrowotnych wynikających z nadużywania alkoholu. Według WHO alkohol znajduje się na trzecim miejscu wśród czynników ryzyka dla zdrowia populacji. Większe ryzyko niesie za sobą palenie tytoniu i nadciśnienie tętnicze. Ponad 60 rodzajów chorób i urazów ma związek ze spożywaniem alkoholu.

(czytaj więcej)
0

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

(czytaj więcej)