Dziś mamy 29 maja 2024, środa, imieniny obchodzą:

16 kwietnia 2024

Podsumowanie piłkarskiego weekendu. Mecz w Nakle miał dwóch bohaterów

fot. Football Academy Nakło

fot. Football Academy Nakło

Podsumowanie weekendu #Football Academy Nakło.

Trampkarze

Do Nakła przyjechała Szubinianka. Mecz miał dwóch bohaterów. Pierwszy to bramkarz gości, który bronił na prawdę na wysokim poziomie i uratował kilkanaście razy swój zespół przed stratą gola. Drugim był nasz bramkarz - Mikołaj Tomaszewski, który miał wprawdzie tylko 3 interwencję ale za to topowe.

Mecz od początku graliśmy nerwowo. Zdominowaliśmy rywala ale nie mogliśmy tego zamienić na bramki. Zespół z Szubina raz po raz próbował swoich sił kontratakami. Nasz zespół z kolei mimo bardzo dużej ilości sytuacji bramkowych tylko raz zdobył gola autorstwa Antka Jopka.

W kolejnymi minutami stwarzamy sobie stuprocentowe sytuację i nadal bez gola.

Kolejny mecz gdzie sytuację niewykorzystane się mszczą. Ostatnie minuty. Faul, rzut wolny, strzał, piłka leci z wiatrem na dalszy słupek i w samo okienko bramka i jest remis. Chwilą później chaos, sędzia odgwizduje faul w polu karnym. Na bramce jednak Mikołaj kapitalnie broniący.

Szkoda tego remisu bo mecz powinniśmy spokojnie wygrać patrząc na przebieg. Musimy popracować nad skutecznością bo to kolejne spotkanie w tej rundzie gdzie to szwankuje.

FA MEZAR - SZUBINIANKA SZUBIN 1-1

Antoni Jopek - 1

Młodzicy

Pierwszy mecz w sezonie gramy w Więcborku z miejscowym Gromem.

Nasz zespół zagrał dobre zawody. Nasi zawodnicy starali się grać fajną piłkę. Zespół gospodarzy mimo lepszych warunków fizycznych grał z nami na równi.

Popełniliśmy błędy po których straciliśmy gole ale staraliśmy się eliminować je i przez cały czas konsekwentnie graliśmy swoje. Kolejne dobre doświadczenie. Jestem zadowolony z gry naszego zespołu. - podsumował trener Łukasz.

GROM WIĘCBORK - FA MEZAR 5-1

Filip Walczak - 1

Od pasji do futbolu

Siedem naszych zespołów rozegrało swoje spotkania w rozgrywkach "Od pasji do futbolu".

W rozgrywkach nie są prowadzone tabele wyników. Zespoły grają na trzech poziomach zaawansowania  - wojewódzkim, średnoozaawansowanym i podstawowym. Nasze zespoły prawie wszystkie grają na najwyższym poziomie.

Niezależnie od poziomu rozgrywek każdy zespół przede wszystkim:

- super się bawił i cieszył się grą

- rozegrał mnóstwo minut w każdym meczu

Każdy z naszych zawodników dryblował, rozegrał ogromną ilość pojedynków 1x1, strzelał, bronił i dawał kibicom bardzo dużo radości.

Liga Regionalna

Zawodnicy trzech naszych grup Newcastle, West Ham oraz Wolves zagralibprzez 90 minut mecze w Ślesinie. Wszyscy zostawili serducho na boisku. Dziękujemy rodzicom za szybką organizację i wsparcie w ten wietrzny weekend.

Materiał: Daniel Kloska / Football Academy Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 23 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej. Szkolenia dla policjantów

Radom, Kielce, Lublin, Białystok, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz#, Katowice, Rzeszów i Warszawa – to miasta na mapie tegorocznego cyklu szkoleń dla funkcjonariuszy Policji pn. „Zwalczanie i przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej w zakresie gospodarowania odpadami oraz transportowania odpadów w ruchu krajowym i międzynarodowym”. W lutym, marcu i kwietniu 2024 r. eksperci Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska przeprowadzili wykłady na Mazowszu, w Świętokrzyskim, na Lubelszczyźnie i Podlasiu. 22 i 23 maja odbyły się kolejne szkolenia – w Gorzowie Wielkopolskim i Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
0

Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Ważne jest wsparcie

Rozpoczął się Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Zachęcamy do# karmienia piersią, ale pamiętamy także o mamach, które z różnych przyczyn nie mogą karmić naturalnie. Pamiętajmy o wzajemnym szacunku i wsparciu.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)