Dziś mamy 28 lutego 2024, środa, imieniny obchodzą:

04 grudnia 2023

Olimpiada Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych. Reprezentacja Staszica

fot. powierzone

fot. powierzone

W Zespole Szkół im. #Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią odbył się 28 listopada 2023 r. I etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych pod hasłem „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.

Organizatorem Olimpiady jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych z siedzibą w Warszawie.  Uczestnicy I etapu rozwiązywali test o zróżnicowanej skali trudności.  Obejmował on zagadnienia z zakresu ubezpieczeń społecznych, zasiłków oraz historii ZUS.

Po sprawdzeniu i  ocenie prac komisja szkolna wyłoniła reprezentację Staszica. Szkołę będą reprezentować uczniowie, którzy zdobyli  największą ilość punktów.  W skład zespołu biorącego udział w etapie wojewódzkim weszły następujące osoby: Joanna Stasiak z Technikum Rachunkowości oraz  Nikodem Kowalczyk i Michał Wieremiejko z Technikum Ekonomicznego.

Joannie, Michałowi i Nikodemowi życzymy powodzenia na kolejnym etapie zmagań olimpijskich.

Do olimpiady uczniów przygotowały: Małgorzata Fedec i Grażyna Kinderman.

Materiał: Grażyna Kinderman

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)