Dziś mamy 19 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:

28 maja 2024

Ogólnopolski Turniej Silver Bielik Cup. Reprezentacja SF Junior Nakło na podium

fot. SF Junior Nakło/Bielik Cup

fot. SF Junior Nakło/Bielik Cup

Reprezentacja rocznika 2015 zajmuje #2 miejsce na ogólnopolskim Turnieju Silver Bielik Cup w Krakowie.

2 dni pełne minut na boisku w nie łatwych warunkach. Ponad 200 minut gry bez zmian. Łzy przeplatane z uśmiechem. To budujący wyjazd pod względem sportowym, a każdy z tych chłopców przekraczał swoje granice. Świetna lekcja!

Nasz wyjazd to nie tylko sport. To wspólny czas. Byli z nami rodzice i w przyjemnej atmosferze spędzaliśmy czas na uliczkach Krakowa. Odwiedziliśmy Wawel i znaleźliśmy chwilę na Aquapark. Fajny czas.

Dziękujemy rodzicom, którzy wspierali nasz wyjazd. Dziękujemy firmie, która wsparła nas finansowo, ale chcą być anonimowi.

Skład:

- Leon Rydzyński

- Igor Kluczka

- Igor Trudziński

- Milan Skrzyniarz

- Jakub Szostak

- Hubert Krzemiński

- Maciej Wilczek

Trener Łukasz Bzdawka

Gratulujemy zwycięzcom Beskid Gilowice, a 3 miejsce zajęła drużyna Football Academy Leszno. Pozostałym zespołom również dziękujemy - AP Reissa Poznań, Orzeł Piaski Wielkie, Strażak Kokotów, Lech Poznań F.A., SF Staniątki, KS Łomianki

Materiał: Łukasz Bzdawka / SF Junior Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)