Dziś mamy 29 maja 2024, środa, imieniny obchodzą:

16 kwietnia 2024
Wiadomości z regionu

Odpady zwierzęce na drodze. Przewróciła się ciężarówka

fot. Wiecbork112.pl

fot. Wiecbork112.pl

We wtorek 16 kwietnia br., po godzinie 10 na Stanowisko Kierowania #Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na krajowej 25 w miejscowości Nowa Wieś w gminie Kamień Krajeński.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamieniu Krajeńskim i Orzełku. Na miejscu okazało się, że samochód ciężarowy marki Man przewożący martwą trzodę chlewną zjechał do rowu i leży na boku. W sumie przewoził 12 ton zwierząt przeznaczonych do utylizacji. Część wypadła z przyczepy na pobocze. Pojazdem podróżował sam kierowca, któremu na szczęście nic się nie stało. Na czas akcji na krajowej 25 występowały utrudnienia.

SiS: JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault), JRG Sępólno Krajeńskie (Nissan PickUp), OSP Kamień Krajeński (GBARt Man), OSP Orzełek (GLBA Renault), Policja, Powiatowy Inspektorat Weterynaryjny.

Materiał: Wiecbork112.pl

Oceń artykuł: 11 14

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (9) Zgłoś naruszenie zasad

  • -1 (3)

  Kierowca, w dniu 16-04-2024 13:33:11 napisał:

  Ciekawe czy kierowca dostał mandat czy też tak jak ten co się w Nakle z burakami na przejściu dla pieszych wyłożył pouczenie...

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (0)

  Bajojajo, w dniu 16-04-2024 14:20:05 napisał:

  Łosiątko lubi zapier.....

  odpowiedz

  • 0 (0)

  dhdgs, w dniu 16-04-2024 19:35:31 napisał:

  telefon w łapie....

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Patrol66, w dniu 17-04-2024 08:28:27 napisał:

  Zwyczajny brak doświadczenia za kierownicą

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Kaczor, w dniu 17-04-2024 10:34:30 napisał:

  Za robotę się weźcie a nie kometujecie nie swoje sprawy deb.... nigdy w cięzarowne nie siedzieli a wielcy znawcy hehe

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Nakielanin, w dniu 18-04-2024 06:48:03 napisał:

  Do kierowca i Bajojajo i po co wspominać stare sprawy nie wiem czy wiecie że pisanie w ciąż o jednych i tych samych osobach to już podchodzi pod stalking i może wam policja do dziwi zapukać

  odpowiedz

  • 0 (0)

  cna, w dniu 18-04-2024 06:59:53 napisał:

  Współczuję strażakom brać udział w takiej akcji przecież tam fetor walił na kilometr z tej padliny . Kierowca to też pewnie z łapanki że nie zdawał sobie sprawy że pobocza są miękkie od deszczu i jak na nie zjedzie to obsunie i wyląduje w rowie . Strażaki powinni mu postawić auto na koła i spieprzać z tamtąd kierowca niech by sam to sprzątał miał by czas na przemyślenie co poszło nie tak i nie trzeba już nawet mandatu mu dawać

  odpowiedz

  • 0 (0)

  adam, w dniu 18-04-2024 20:33:24 napisał:

  ale tam musiało capic

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Pamiątka A4
20,00 zł PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Szkolenie z HACCP
59PLN
Rejestracja BDO
500PLN
Korzystanie ze środowiska
500PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
0

Przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej. Szkolenia dla policjantów

Radom, Kielce, Lublin, Białystok, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz#, Katowice, Rzeszów i Warszawa – to miasta na mapie tegorocznego cyklu szkoleń dla funkcjonariuszy Policji pn. „Zwalczanie i przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej w zakresie gospodarowania odpadami oraz transportowania odpadów w ruchu krajowym i międzynarodowym”. W lutym, marcu i kwietniu 2024 r. eksperci Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska przeprowadzili wykłady na Mazowszu, w Świętokrzyskim, na Lubelszczyźnie i Podlasiu. 22 i 23 maja odbyły się kolejne szkolenia – w Gorzowie Wielkopolskim i Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
0

Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Ważne jest wsparcie

Rozpoczął się Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Zachęcamy do# karmienia piersią, ale pamiętamy także o mamach, które z różnych przyczyn nie mogą karmić naturalnie. Pamiętajmy o wzajemnym szacunku i wsparciu.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)