Dziś mamy 27 marca 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

04 stycznia 2023

Niebezpieczna wyrwa w asfalcie. Brak zainteresowania od dwóch miesięcy

fot. powierzone

fot. powierzone

Do naszej redakcji napłynęła wiadomość od mieszkańca Kcyni, który jest oburzony stanem asfaltu przy ulicy# Polnej w Kcyni i brakiem reakcji ze strony różnych instytucji. Zdaniem czytelnika wyrwa w drodze stwarza niebezpieczeństwo dla uczestników ruchu. Poniżej treść nadesłanej wiadomości.

Proszę o pilne zainteresowanie się wyrwą w asfalcie w Kcyni przy ul. Polnej przy budynkach nr 9, 10 i 13. Powstała wyrwa w drodze jest od około 2 miesięcy nikt się tym nie interesuje pomimo zgłoszeń do różnych instytucji. Wyrwa ta zagraża bezpieczeństwu w RD narażając uczestników ruchu na utratę zdrowia lub życia. Wtedy wszyscy będą udawać, że nic nie wiedzą. Mam świadomość, że droga ta jest drogą powiatową jednak powstała po nieumiejętnej naprawie przez służby podległe Burmistrzowi Kcyni. Sadzę, że pracownicy Gminy odpowiedzialni powinni tą sprawą się zainteresować, a nie tłumaczyć, że droga jest powiatowa. Wiem, że „żaden” z pracowników UM Kcynia nie jeździ ta drogą, ale trochę więcej zainteresowania z strony naszych władz. Nadmieniam, ze zgłosiłem to w KMZB. Proszę o pilne zajęcie się tym zagadnieniem.

Materiał: Internauta

Oceń artykuł: 5 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (14) Zgłoś naruszenie zasad

  • 5 (9)

  Micki , w dniu 04-01-2023 14:53:38 napisał:

  W Nakle całe Dąbrowskiego od rynku jest w dziurach i w progach zwalniających.

  odpowiedz

  • 4 (8)

  Ferdynand , w dniu 04-01-2023 16:02:30 napisał:

  Zły adres drogi internautów. To jest portal interwencji policyjnych i o SM a nie sprawami życia codziennego mieszkańców. Zwrócić się do Starosty

  odpowiedz

  • 12 (12)

  Mieszkaniec , w dniu 04-01-2023 18:55:22 napisał:

  Przestań Romek bredzić. Polna będzie remontowana. Zrobiłeś się upierdliwy jako emeryt.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -13 (19)

  Mariusz , w dniu 04-01-2023 19:13:00 napisał:

  Brawo...niech tak zostanie...jak mi jutro tam się auto zapadnie i uszkodzi od razu składam pozew o odszkodowanie....za lenistwo i głupotę trzeba słono płacić....A auto mam z 2019 roku ...

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (6)

  LewPawełek, w dniu 04-01-2023 23:32:39 napisał:

  A co to za zwyczaj, żeby nawierzchnię bitumiczną naprawiać kostką betonową, a nie tym z czego powstała istniejąca nawierzchnia?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 4 (6)

  He, w dniu 05-01-2023 02:36:53 napisał:

  To jest myśl technologii kcynskiej. Tam już światło wyłączają. Za chwilę będą asfalt zwijać na noc

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Prezes widział, w dniu 05-01-2023 04:03:39 napisał:

  PANIE pAWEŁEK-ROBIM CO MOŻEM....

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Witek , w dniu 05-01-2023 12:09:54 napisał:

  A z czego mam zrobić skoro na mieszkańca tylko 300zł średnia na inwestycje

  odpowiedz

  • -3 (9)

  Roman, w dniu 05-01-2023 12:30:44 napisał:

  Uważam temat za zakończony, gdyż wyrwa została naprawiona w dniu dzisiejszym. Dziękuje "wszystkim", którzy zaangażowali się w działania. Mam nadzieję, ze jeśli droga ma być remontowana to nie tak jak ul. wyrzyska, gdzie po kilku latach są łaty w asfalcie. Bardzo mnie cieszy, że nikt nie utracił zdrowia czy życia lub nie uszkodził samochodu, nim została wyrwa naprawiona. Jednak proponuje innym mieszkańcom stosowne zgłoszenia za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa lub stronie Komendy Wojewódzkiej Policji - "stop agresji drogowej" przy nie prawidłowościach w infrastrukturze drogowej, gdyż zgłoszenia do UMiG są mało skuteczne.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (2)

  Ani, w dniu 05-01-2023 21:11:22 napisał:

  Same kurwy i szmaty i pedały jebane rządzą w tej pojebanej Polsce!!!!!

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Fotobraz 30x40
52,00PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Gruźlicy. Jakie są najczęstsze objawy tej choroby?

Światowy Dzień Gruźlicy obchodzony był 24 marca dla upamiętnienia dnia, w którym #niemiecki mikrobiolog Robert Koch odkrył prątek gruźlicy. Święto zainicjowała 100 lat później Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) - 24 marca 1982 r., aby podnosić świadomość i szerzyć wiedzę.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)