Nie żyje Marek Kowalczyk. Odszedł były dyrektor GDDKiA w Bydgoszczy

fot. GDDKiA Oddział Bydgoszcz
Z wielkim żalem przyjęliśmy informację o śmierci Pana Marka Kowalczyka, który przez 5 lat pełnił funkcję Dyrektora naszego Oddziału.
W 1981 roku obronił pracę magisterską na Akademii Techniczno-Rolniczej w Bydgoszczy (obecnie Politechnika Bydgoska) w Instytucie Budownictwa Lądowego w zakresie Budownictwa o specjalności drogi, ulice i lotniska.
Przez lata związany ze środowiskiem drogowym. Pracował m.in. w Komunalnym Przedsiębiorstwie Robót Drogowych, Przedsiębiorstwie Robót Mostowych „MOSTY-ŁÓDŹ” S.A., Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy, Urzędzie Miejskim w Bydgoszczy oraz ZDMiKP w Bydgoszczy.
W 2007 r. powołany na stanowisko Dyrektora Oddziału GDDKiA w Bydgoszczy, które zajmował do września 2012 r. Zmarł 13 stycznia 2023 r., w wieku 65 lat.
Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Pogrzeb odbędzie się 20 stycznia br. na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy o godz. 10:45.
- W imieniu swoim i pracowników GDDKiA Bydgoszcz, składam najszczersze kondolencje rodzinie i przyjaciołom zmarłego - Sebastian Borowiak, Dyrektor GDDKiA Oddział Bydgoszcz
Materiał: GDDKiA Oddział Bydgoszcz
Czytaj również
- Odszedł pasjonat historii. Ostatnie pożegnanie śp. Edmunda Lepaka
- Nie żyje Edmund Lepak. Przez wiele lat wzbogacał zbiory muzeum
- Ostatnie pożegnanie zasłużonego druha. Ryszard Beger odszedł na wieczną służbę
- Nie żyje druh Ryszard Beger. Odszedł na wieczną służbę
- Nie żyje ks. Edmund Napierała. Zmarł w wieku 68 lat
Dodaj komentarz
Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.
(czytaj więcej)Miesiąc Świadomości Endometriozy. Jak radzić sobie z chorobą?

Marzec już od 30 lat jest obchodzony na całym świecie jako miesiąc świadomości endometriozy. #W przypadku wielu kobiet endometrioza jest chorobą, która znacząco wpływa na ich codzienne funkcjonowanie. Z pewnością warto poświęcić czas na zrozumienie tego powszechnego, ale często niezrozumiałego schorzenia, które może powodować m.in. bolesne i ciężkie miesiączki, a także problemy z płodnością. Co zrobić, by po pierwsze rozpoznać objawy choroby, a następnie radzić sobie z nią tak, by mimo wszystko móc cieszyć się życiem i swoją kobiecością? Jest kilka sposobów.
(czytaj więcej)Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.
(czytaj więcej)Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.
(czytaj więcej)
Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!