Dziś mamy 27 czerwca 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

20 maja 2022

Na finałach wojewódzkich Tymbarka. Niezapomniane wrażenia piłkarzy

Fot. Damian Katafiasz, Karolina Narloch

Fot. Damian Katafiasz, Karolina Narloch

Turniej "Z podwórka na Stadion o puchar Tymbarku" jest rozgrywany# po raz XXII. W kwietniu rozegrano eliminacje w powiecie nakielskim w których wyłoniono zwycięzców i jednocześnie reprezentantów na finał wojewódzki.

Tradycyjnie zawody wojewódzkie rozegrano w Świeciu na obiektach Wdy. Nasz powiat reprezentowały zespoły Football Academy MEZAR Nakło nad Notecią w kategoriach U8 oraz U10.

Był to świetnie spędzony czas, na jednym z największych jak nie największym turnieju w Polsce. Pięknie przygotowane boiska, nowi koledzy z całego województwa i ta atmosfera, która naszym małym piłkarzom bardzo się podobała - poprostu niezapomniane chwile.

Do finałów ogólnopolskich awansowały tylko zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych, natomiast nasze zespoły zajęły wysokie miejsca w swoich grupach a warto wspomnieć że nasi mali sportowcy byli rok młodsi od swoich kolegów na turnieju. Wystąpiliśmy w składach:

U 8 - trener Damian Borowski, Maksiu Kalata, Olaf Siwiak, Maksiu Krzoska, Wiktor Katafiasz, Gracjan Wencel, Stasiu Wojtczak, Dawid Frydrychowicz

U10 - trener Daniel Kloska, Antek Krzoska, Filip Walczak, Julek Glazik, Marcel Gabor, Mariusz Młodzik, Igor Przygocki, Maciek Narloch Gratulujemy wszystkim naszym reprezentantom.

Materiał: Daniel Kloska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 108 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co robić w przypadku zatrucia? Jak go unikać?

Jak się zachować w przypadku zatrucia? Jak go unikać? Na co uważać, żeby niego nie doszło?

(czytaj więcej)
0

Nie masz jeszcze prezentu na Dzień Ojca? Zaserwuj alternatywny, bezmięsny obiad!

W ostatnim czasie świętowaliśmy już Dzień Matki i Dzień Dziecka# Teraz przychodzi w końcu pora na Dzień Ojca, który przypada na 23 czerwca. Podaruj swojemu Tacie wspólnie spędzony czas! Specjalnie z tej okazji mamy dla Ciebie propozycję na uroczyste menu w nieco alternatywnej, bezmięsnej odsłonie.

(czytaj więcej)
0

Zaplanuj wakacyjny wyjazd. Podstawy biwakowej kuchni

Koniec roku szkolnego oraz utrzymujące się wysokie temperatury# zwiastują początek wakacyjnego sezonu wyjazdów i wycieczek. Większość z nas ma już zaplanowane letnie destynacje, jednak jeśli jeszcze nie macie pomysłu, spróbujcie udać się z dala od miejskiego zgiełku! Aby zapewnić sobie odpowiedni jadłospis spędzając urlop na biwaku, warto zaplanować, co stanie się podstawą naszego codziennego menu.

(czytaj więcej)
0

„Czy możemy liczyć na europejską pomoc?”. Rozmowa z Jerzym Gawędą

Ponownie rozmawiamy z radnym Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego# Jerzym Gawędą na temat sytuacji politycznej w Europie w związku z toczącą się wojną w naszym sąsiedztwie. Minęło ponad sto dni od czasu rosyjskiej inwazji na Ukrainę i nadal trudno mówić o szansach na pokój. Zdaniem naszego rozmówcy w samej Europie jest kilka państw, które wcale nie dążą do jego zawarcia.

(czytaj więcej)