Dziś mamy 28 stycznia 2023, sobota, imieniny obchodzą:

08 grudnia 2022

"Moja Bożonarodzeniowa Choinka". Rozstrzygnięcie konkursu

fot. powierzone

fot. powierzone

Powiatowa Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Nakle nad Notecią zorganizowała konkurs plastyczny „Moja Bożonarodzeniowa# Choinka” dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami z powiatu nakielskiego.

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, czego potwierdzeniem jest 59 pomysłowych i oryginalnych prac, zarówno płaskich, jak i przestrzennych.

Wszystkie prace zachwycają walorami estetycznymi i artystycznymi.

Komisja Konkursowa w składzie Danuta Andrzejewska, Lucyna Bąk, Katarzyna Dombrowska, Aneta Buras-Walentowska miała spore problemy z wyłonieniem zwycięzców. Dlatego po długich obradach postanowiono docenić, nagrodzić i wyróżnić 21 choinek, biorących udział w konkursie:

I miejsce
ex aequo
- Jessica Pacholska
- Adrian Janiszewski
- Nikodem Hapka

II miejsce
ex aequo
- Nicola Giełczyk
- Michał Kinowski
- Adam Kulski

III miejsce
ex aequo
- Jakub Pazderski
- Natan Chmielewski
- Oleg Ziemkowski
- Fabian Oleś

Wyróżnienia:
- Maria Małek
- Oliwia Katafiasz
- Karolina Kotyńska
- Mateusz Hamerski
- Wiktor Jaroch
- Filip Skrzypczyk
- Brian Pawlikowski
- Wojciech Szymański
- Filip Janeczko
- Jakub Ulatowski
- Łukasz Waryan

Wręczenie dyplomów i nagród odbyło się 8 grudnia 2022r. w siedzibie PPPP w Nakle nad Notecią. 

Ponadto przeprowadzono zajęcia profilaktyczne pt. „Uzależnienie dziecka od urządzeń cyfrowych” oraz przekazano rodzicom materiały edukacyjne.

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy. Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie!

Specjalne podziękowania za ogromny wkład w organizację konkursu składamy p.Bognie Hemmerling.

Prace można podziwiać na wystawie w poczekalni Poradni. Stanowią one wspaniałą dekorację i wprowadzają wszystkich w cudowną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Materiał: PPPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 25 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak zaoszczędzić na żywnosci? Walka z inflacją w ... lodówkach

Inflacja utrzymująca się na poziomie kilkunastu procent sprawia, że ceny wielu produktów żywnościowych rosną# z miesiąca na miesiąc. Prognozy na przyszłość nie wróżą pozytywnych zmian, dlatego szybko musimy nauczyć się bardziej racjonalnej gospodarki naszymi zasobami. Wraz z początkiem nowego roku na platformie MajAcademy, ruszyło nowe wyzwanie, dzięki któremu każdy może w prosty sposób nauczyć się lepiej gospodarować budżetem, bez oszczędności na swoim zdrowiu!

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)