Dziś mamy 28 stycznia 2023, sobota, imieniny obchodzą:

05 grudnia 2022

Mikołajkowe Zawody Strzeleckie. Turniej cieszył się sporym zainteresowaniem

fot. powierzone

fot. powierzone

Dnia 3 grudnia 2022 roku KSSK GWARD oddział Szubin wraz z Stowarzyszenie GODAWIANIE przeprowadził na terenie strzelnicy# sportowej w Godawach Turniej Mikołajkowy w konkurencjach pistolet boczny zapłon 25 m, pistolet centralny zapłon 25 m, karabin centralny zapłon 100 m oraz strzelba

Zawody były kwalifikowane do kalendarza Pom.Z.S.S , których celem jest między innymi:
• integracja środowisk
• popularyzacja strzelectwa sportowego,
• wyłonienie najlepszych zawodników.

Zawody cieszyły sie jak zwykle dużym zainteresowaniem. Zawodnicy reprezentowali rożne województwa. Strzelców którzy zaciekle, lecz w sportowym duchu rywalizowali ze sobą.

Klasyfikacja Medalowa

pistolet boczny zapłon 25m

JAKUBOWSKI ROBERT GWARD Kwidzyn 95
KARCZEWSKI ANDRZEJ ZAWISZA Bydgoszcz 94
JOŃCZAK BOGUSŁAW BKS Bydgoszcz 94

 

 

 

pistolet centralny zapłon 25m

JOŃCZAK BOGUSŁAW GWARD Kwidzyn 91
FIJOŁEK MATEUSZ  GWARD Kwidzyn 88
JAKUBOWSKI ROBERT GWARD Kwidzyn 87

 

 

 

KARABIN AK 47 100m

FIJOŁEK MATEUSZ GWARD Kwidzyn 100
JAKUBOWSKI ROBERT GWARD Kwidzyn 100
WALCZAK MARIUSZ GWARD Kwidzyn 100

 

 

 

Strzelba

FIJOŁEK MATEUSZ GWARD Kwidzyn 2.74
PTASZNIK MARIUSZ GWARD Kwidzyn 3.07
SOLAREK KRZYSZTOF VIS TUCHOLA  3.97
 

Trójbój Pistolet centralny i boczny zapłon I Karabin centralny zapłon

JOŃCZAK BOGUMIŁ BKS Bydgoszcz 284
JAKUBOWSKI ROBERT GWARD Kwidzyn 282
FIJOŁEK MATEUSZ GWARD Kwidzyn 275


 

 

Wyniki pozostałych zawodników są w komunikacie w Pomorskim Związku Strzelectwa Sportowego i na stronie KSSK GWARD na portalach internetowych, społecznościowych.

Zabezpieczenie medyczne - ratownik Alicja Jaśkowiak. Na zakończenie wręczono pamiątkowe dyplomy, medale i nagrody rzeczowe. Organizator zapewnił dla wszystkich ciepły posiłek (grochówka).

Zapraszamy na kolejne zawody na strzelnicę sportową Wirtualną w Szubinie 14 Stycznia 2022 roku konkurencja: pistolet 25 m, karabin 50m, 100m, lub 300m, Zawody z okazji powstania WLKP.

Zachęcamy wszystkich do udziału. KSSK GWARD ODDZIAŁ SZUBIN

Materiał: Leszek Jaśkowiak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak zaoszczędzić na żywnosci? Walka z inflacją w ... lodówkach

Inflacja utrzymująca się na poziomie kilkunastu procent sprawia, że ceny wielu produktów żywnościowych rosną# z miesiąca na miesiąc. Prognozy na przyszłość nie wróżą pozytywnych zmian, dlatego szybko musimy nauczyć się bardziej racjonalnej gospodarki naszymi zasobami. Wraz z początkiem nowego roku na platformie MajAcademy, ruszyło nowe wyzwanie, dzięki któremu każdy może w prosty sposób nauczyć się lepiej gospodarować budżetem, bez oszczędności na swoim zdrowiu!

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)