Dziś mamy 24 lutego 2024, sobota, imieniny obchodzą:

06 września 2023

Międzynarodowy Dzień Dobroczynności. Serce napełnione nakrętkami

fot. Stowarzyszenie Nasz Zamość

fot. Stowarzyszenie Nasz Zamość

We wtorek, 5 września obchodziliśmy #Międzynarodowy Dzień Dobroczynności! Członkowie Stowarzyszenia Nasz Zamość: Marcelina i Dominik Błochowiak, Marcin Kucharczyk oraz Robert Krzysztof Rynarzewski ten dzień uczcili małym gestem.

"Serce" zlokalizowane przy Happy-Puppy w Zamościu zostało opróżnione po raz kolejny. Nakrętki zbieramy na leczenie i rehabilitację Julii Kuźba zmagającej się z rzadką chorobą genetyczną - Zespołem Retta.

Serdecznie dziękujemy mieszkańcom za zbieranie i napełnianie.

Materiał: Robert Rynarzewski / Stowarzyszenie Nasz Zamość

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 47 18

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)