Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

08 grudnia 2023

Magiczny dzień w bibliotece. Mikołaj poprosił dzieci o pomoc

fot. PiMBP w Nakle

fot. PiMBP w Nakle

Mikołajkowe spotkanie w bibliotece było bardzo radosne#. Misiaki i Motylki z Przedszkola Wesoła Piątka poznały legendę Św. Mikołaja oraz wysłuchały świątecznych przygód krasnala Noddy.

Okazało się, że przedszkolaki otrzymały list, w którym św. Mikołaj prosi o pomoc. Kiedy jechał saniami, wysypały się z worków prezenty. Misiaki i Motylki musiały poszukać zguby i posegregować odnalezione rzeczy na zabawki, słodycze i ubrania. Dzieci bawiły się przy świątecznej muzyce, naśladowały Mikołaja, który dźwiga ciężki worek, pokazywały jak tańczą baletnice, tańczyły trzymając się za kolanka. Następnie przedszkolaki brały udział w zabawie gorąca czapka, a także układały puzzle. W nagrodę za pomoc święty Mikołaj zostawił dzieciom pierniczki. Na koniec Motylki i Misiaki wykonały piękne prace plastyczne. Ho, ho, ho to był magiczny dzień.

Materiał: Anna Splitt / Biblioteka Dziecięca w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 14 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)