Dziś mamy 28 lutego 2024, środa, imieniny obchodzą:

17 listopada 2023

Mądre Sowy wiedzą już, jak dbać o zdrowie. Lekcja dla przedszkolaków

fot. PiMBP w Nakle

fot. PiMBP w Nakle

W czwartek w Bibliotece Dziecięcej odbyła się #lekcja biblioteczna na temat zdrowia, w której brały udział Mądre Sowy z Przedszkola Słoneczko.

Co należy robić, aby być zdrowym, dlaczego ważna jest higiena, co to są witaminy, ile posiłków należy zjadać w ciągu dnia? Na te i wiele innych pytań, dzieci próbowały znaleźć odpowiedź. Ponadto grupowały produkty, rozpoznawały warzywa i owoce przez dotyk, układały zdania z rozsypanki wyrazowej, a także brały udział w gimnastyce, bo przecież sport to zdrowie. Na koniec wykonały pracę plastyczną, w której pokazały, co same robią dla zdrowia. To było ciekawe spotkanie. Mądre Sowy, jak zawsze wykazały się ogromną wiedzą i chęcią do zabawy.

Materiał: Anna Splitt / Biblioteka Dziecięca w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)