Dziś mamy 13 kwietnia 2024, sobota, imieniny obchodzą:

26 marca 2023

MKS Krajna Nakło wraca z Karpacza z 6 miejscem. Kolejne doświadczenie

fot. MKS Krajna Nakło

fot. MKS Krajna Nakło

Wracamy z Karpacza z Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej #niestety z 6 miejscem przegrywając mecz z Jelenią Górą 7:4 , Lubinem 9:4 oraz Koszalinem 11:4. Zdobyliśmy kolejne nowe doświadczenie - wiemy co musimy poprawić i nad czym najbardziej pracować.

Gra w obronie na duży plus, walka do gwizdka co pomagało bramkarkom wybronić kilka mocnych rzutów - atak tym razem nieudany, a także spowolniony co spowodowało dużo słabszą grę w dzisiejszym turnieju. Walczymy dalej, poprawiamy błędy i przygotowujemy się na kolejne turnieje️. Z całego serca chcielibyśmy podziękować firmie Martex, Tomasz Mazur za udostępnienie dwóch ekskluzywnych busów, które bezpiecznie dowiozły nas do celu, firmie Tech-Bud Przemysław Nowak za pomoc finansową dzięki której mogliśmy gościć na turnieju w Karpaczu, właścicielom hotelu Perła Sudetów za cudowną gościnę. Wszystkim którzy przyczyniają się do naszego rozwoju i wspierają nas chcielibyśmy serdecznie podziękować.

Materiał: Katarzyna Cieślikiewicz / MKS Krajna Nakło

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 160 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nieprawidłowości u 36 producentów. Kontrole jakości miodów

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych (IJHARS) przeprowadziła #planowe kontrole miodów u producentów na terenie całego kraju. Kontrole przeprowadzono w IV kwartale 2023 r. Najwięcej nieprawidłowości stwierdzono w przypadku znakowania miodów.

(czytaj więcej)
0

Dzień Czekolady. Pierwszą tabliczkę wyprodukowano blisko 200 lat temu

Dziś Dzień Czekolady. To jeden z najpopularniejszych słodkich# przysmaków.

(czytaj więcej)
0

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Hołd dla pomordowanych

13 kwietnia 1943 r. o zbrodni dokonanej przez# Sowietów usłyszał cały świat. Tego dnia Niemcy ogłosili informację o odkryciu w lesie pod Katyniem grobów polskich oficerów. Trzy lata wcześniej, wiosną 1940 r., na mocy decyzji najwyższych władz Związku Sowieckiego zamordowano blisko 22 tys. jeńców wojennych zatrzymanych po wkroczeniu Armii Czerwonej do Polski we wrześniu 1939 r. Byli wśród nich żołnierze Wojska Polskiego, profesorowie, lekarze, prawnicy, inżynierowie. W 2007 r. Sejm RP ustanowił 13 kwietnia Dniem Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.

(czytaj więcej)
0

Ochrona przed owadami. Środki powinny posiadać pozwolenie na obrót

Chroniąc się przed owadami, często stosujemy produkty# do ich odstraszania. Możemy wybrać repelenty w sprayu, płynie, mleczku, kremie, żelu czy chusteczki.

(czytaj więcej)