Dziś mamy 28 września 2022, środa, imieniny obchodzą:

17 sierpnia 2022

Kurs kosmetyczny zakończony. Szkolenie z wizażu i stylizacji paznokci

fot. Starostwo Powiatowe Nakło

fot. Starostwo Powiatowe Nakło

W ZS. im. Władysława Łokietka w Lubaszczu zrealizowany został kurs wizażu i stylizacji paznokci.

Szkolenie trwało 120h . Kurs obejmował m.in. analizę kolorystyczna - typy urody, zabiegi pielęgnacyjne twarzy, podstawowe wiadomości manicure i pedicure, przedłużane paznokci metodą akrylową/ żelową itd. Kurs zakończył się przystąpieniem do egzaminu teoretycznego oraz praktycznego, dzięki któremu uczestnicy otrzymali certyfikaty w języku polskim oraz angielskim pozwalające podjąć pracę w charakterze kosmetyczki w Polsce i krajach UE.

Materiał: Starostwo Powiatowe Nakło

Oceń artykuł: 8 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Anna, w dniu 18-08-2022 19:19:48 napisał:

    Tyle zakładów kosmetycznych co w Nakle to nie ma w całej Europie,ale jeśli jest taku popyt to dlaczego nie.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Ramki urodzinowe
39,90PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Konstrukcje stalowe
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
0

Myślisz o regularnych ćwiczeniach? Jak wdrożyć plan w życie

Jak wynika z przeprowadzonych wśród Europejczyków badań #dotyczących aktywności fizycznej, Polacy zajmują pierwsze miejsce wśród ośmiu badanych krajów. Trzech na czterech Polaków deklaruje, że uprawia chociaż jedną dyscyplinę sportu. Największą popularnością cieszy się jogging (58,9%) i fitness (48,4%). Dalej uplasowało się pływanie (38,9%), piłka nożna (32,8%) oraz siatkówka (24,3%) . We wszystkich badanych krajach najbardziej aktywną sportowo grupą są osoby w wieku 18-34 lata. Skąd biorą motywację?

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)
0

Czym ogrzejemy domy zimą? Perspektywy cenowe surowców energetycznych

Nagły wrześniowy spadek temperatur sprawił, że jednym z kluczowych# tematów stała się kwestia bezpieczeństwa energetycznego. Rządzący uspokajają, że nie zabraknie energii elektrycznej ani ciepła dla odbiorców indywidualnych. Z kolei eksperci alarmują, że węgla opałowego – z którego to korzystają głównie elektrownie i elektrociepłownie miejskie do wytworzenia energii cieplnej – nie wystarczy, a jeśli zostanie pozyskany, może być niskiej jakości. Czy społeczeństwu grożą częste wyłączenia energii i galopująca podwyżka cen?

(czytaj więcej)