Dziś mamy 27 listopada 2021, sobota, imieniny obchodzą:

26 października 2021

Jubileusz w nakielskim USC. Pary dostały medale i listy gratulacyjne

fot. Naklo.pl

fot. Naklo.pl

W dniu 22 października, w nakielskim Urzędzie Stanu Cywilnego, sześć par odnowiło# przysięgę małżeńską, którą wypowiedziało 50 lat temu.

Pięćdziesiąt lat pożycia małżeńskiego to piękny jubileusz. 22 października w USC odbyła się podniosła uroczystość, podczas której sześć złotych par otrzymało medale za długoletnie pożycie nadane przez prezydenta RP oraz listy gratulacyjne i kwiaty.

Uroczystość prowadziła kierownik USC Magdalena Dankowska, natomiast medale wręczał burmistrz Sławomir Napierała, poprzedzając ten akt okolicznościowymi słowami, w których nawiązał do wartości rodziny, wieloletniego trudu i pracy na rzecz społeczeństwa oraz wychowania dzieci. Na zakończenie wzniesiono symboliczną lampkę szampana oraz odśpiewano gromkie „Sto lat”.

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie otrzymali:

 • Maria i Stanisław Bratkowscy z Nakła nad Notecią,
 • Irena i Marian Chróścińscy z Nakła nad Notecią,
 • Zofia i Józef Furmaniak z Nakła nad Notecią,
 • Elżbieta i Bolesław Kalisz z Nakła nad Notecią,
 • Krystyna i Henryk Powalisz z Nakła nad Notecią,
 • Anna i Bogusław Lach ze Ślesina.

Materiał: Naklo.pl

Oceń artykuł: 15 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 5 (5)

  Przechodzień, w dniu 26-10-2021 13:12:00 napisał:

  Uwielbia starszego Pana na 43 zdjęciu..dusza człowiek :) Gratulacje

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Sky, w dniu 26-10-2021 20:47:56 napisał:

  Gratulacje dla Pana Henryka Powalisza i Pani Krystyny

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Jajka konsumpcyjne 10 szt.
4,44PLN
Stoczek pulpety w sosie pomidorowym słoik 500g
2,49PLN
Pomidor zwykły
3,99PLN
0

Jesień nie musi być nudna. Jak Polacy spędzają wolny czas?

Aż 80% zapytanych Polaków przyznaje się, że# odczuwa jesienią spadek nastroju. Samopoczucie poprawiamy sobie głównie spędzając czas ze znajomymi, aktywnościami sportowymi, ale także większą ilością słodyczy. Wybierając obecnie rozrywki kierujemy się przede wszystkim potrzebą relaksu, chęcią utrzymania formy oraz rozwojem zainteresowań. Takie wnioski płyną z badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego” zrealizowanego przez serwis Prezentmarzeń jesienią 2021 roku.

(czytaj więcej)
0

Jak wyglądają jesienne wydatki Polaków na rozrywkę? Znamy wyniki badania

Jesienny spadek nastroju poprawiamy sobie chętnie korzystając z# miejskich rozrywek i przyjemności. Niestety, aż 44% zapytanych Polaków deklaruje, że ma zbyt mały budżet na preferowaną formę rozrywki. Średnio, jak wynika z odpowiedzi 43% respondentów badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego”, na aktywności w czasie wolnym wydajemy obecnie od 100 do 300 zł miesięcznie. Głównym kryterium wyboru atrakcji dla 43% Polaków jest cena.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia dla Terytorialsów. Przygotowania do wsparcia działań straży granicznej!

W dniach od 22 do 26 listopada br. Centrum Szkolenia Wojsk Obrony# Terytorialnej w Toruniu realizowało kurs przygotowujący żołnierzy WOT do wsparcia straży granicznej w realizacji zadań w ochronie granicy państwowej. W kursie udział wzięło 19 Terytorialsów z różnych Brygad Obrony Terytorialnej.

(czytaj więcej)