Dziś mamy 29 maja 2024, środa, imieniny obchodzą:

07 kwietnia 2024

Jaka frekwencja w gminie Nakło? Podano pierwsze wyniki

fot. MM

fot. MM

Państwowa Komisja Wyborcza podała wyniki frekwencji #w wyborach samorządowych 2024 do godziny 12.00. W gminie Nakło jest nieco niższa od średniej w całym kraju.

Do godziny 12:00 frekwencja w gminie Nakło wyniosła 14,54%. W stałych obwodach głosowania wydano 3 347 kart. Liczba uprawnionych do głosowania w stałych obwodach to 23 018 osób.

Do godziny 12.00 frekwencja w całym kraju wyniosła 16,52 proc., o blisko jeden 1 procent więcej niż wyborach w 2018 roku. Głosowanie potrwa do godz. 21.00.

Oceń artykuł: 5 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 2 (2)

    Władza bez poparcia, w dniu 08-04-2024 21:11:47 napisał:

    To kogo Ci wybrani ( w tym burmistrz) tak naprawdę reprezentują-? 14% i to ma być z"woli narodu" włodarz-?

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Szkolenie okresowe pracowników
89PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Budowa hal
Korzystanie ze środowiska
500PLN
0

Przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej. Szkolenia dla policjantów

Radom, Kielce, Lublin, Białystok, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz#, Katowice, Rzeszów i Warszawa – to miasta na mapie tegorocznego cyklu szkoleń dla funkcjonariuszy Policji pn. „Zwalczanie i przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej w zakresie gospodarowania odpadami oraz transportowania odpadów w ruchu krajowym i międzynarodowym”. W lutym, marcu i kwietniu 2024 r. eksperci Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska przeprowadzili wykłady na Mazowszu, w Świętokrzyskim, na Lubelszczyźnie i Podlasiu. 22 i 23 maja odbyły się kolejne szkolenia – w Gorzowie Wielkopolskim i Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
0

Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Ważne jest wsparcie

Rozpoczął się Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Zachęcamy do# karmienia piersią, ale pamiętamy także o mamach, które z różnych przyczyn nie mogą karmić naturalnie. Pamiętajmy o wzajemnym szacunku i wsparciu.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)