Dziś mamy 24 lutego 2024, sobota, imieniny obchodzą:

25 stycznia 2023

I Turniej Tenisa o Puchar Nakielskiego Sportu. Kto stanął na podium?

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniu 21.01 w hali ZSzŻŚ odbył się II Rodzinny Turniej Tenisa Par Deblowych oraz podsumowanie "mini" ligi dla najmłodszych adeptów tenisa.

Wśród najmłodszych 1 miejsce zajela Marianna Mazurkiewicz, 2 miejsce Jakub Jagla a 3 miejsce Hanna Mazurkiewicz. W Turnieju dzieci starszych udział wzięło 13 par deblowych. Dzieci trenujące na codzień w sekcji tenisa Nakielskiego Sportu rywalizowały w Turnieju wraz ze swoimi rodzicami. Po losowaniu utworzyly sie 4 grupy w ktorych rywalizowano systemem "każdy z kazdym". Gra odbywała się na dwóch wyznaczonych kortach. Rodzice i dzieci wykazały się świetnym przygotowaniem fizycznym i dobrą znajomością reguł gry deblowej. Mecze obserwowali przybyli kibice- znajomi i rodzina zawodników biorących udział w zawodach. Uczestnicy Turnieju mogli liczyć na słodki poczęstunek przygotowany przez Państwa Karolczak, którzy rowniez brali czynny udział w Turnieju wraz ze swoimi dziećmi. Ostatecznie o miejsce na podium rywalizowało 4 pary: Radosław Peter zmamą, Dominik Górniak z bratem, Dominik Chmara z tatą i Bruno Podgórski z tatą.

Turniej zakończył sie następująco:
1.miejsce- Bruno I Piotr Podgórski
2 miejsce- Dominik I Daniel Górniak
3 miejsce- Dominik i Dawid Chmara
4 miejsce- Radek Peter i Natalia Boniecka

Gratulujemy i dziekujemy za udzial wszystkim uczestnikom i zapraszamy na kolejne sportowe zmagania.

Materiał: Piotr Podgórski / Nakielski Sport

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.


Oceń artykuł: 6 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)