Dziś mamy 25 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

28 maja 2023

II bieg o Liść Dębu w parku hrabiny Potulickiej. Rywalizacja była zacięta

fot. BG

fot. BG

W dniu wczorajszym na terenie miejscowości Potulice odbyła się kolejna impreza# biegowa dla dzieci. Rywalizacja odbywała się w kategoriach wiekowych na różnych dystansach.

II bieg o Liść Dębu to impreza sportowa mająca na celu popularyzację biegania jako najprostszej formy ruchu zapobiegającej chorobom układu krążenia, promocja leśno-parkowej enklawy potulickiej.

Na starcie zameldowało się wielu młodych biegaczy z terenu gminy Nakło, którzy byli wspierani przez członków rodziny. Rywalizacja była bardzo zacięta, a o zwycięstwie w poszczególnych kategoriach wiekowych nierzadko decydowały ostatnie metry. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal, a także talon na lody.

Wyniki biegu dla poszczególnych kategorii wiekowych podamy w późniejszym terminie.

Oceń artykuł: 7 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 6 (6)

  Potulice , w dniu 28-05-2023 15:54:46 napisał:

  Mogliście sobie darować wstawianie zdjęć przewracającej się dziewczyny. I to w dwóch zdjęciach. Porażka,na prawdę. Taka sensacja,że dziewczyna się przewróciła?

  odpowiedz

  • 4 (4)

  krajan, w dniu 28-05-2023 16:43:52 napisał:

  Nie widzę na zdjęciach pana Jacka Kiersznickiego,inicjatora tych biegów,długoletniego,zaangażownego działacza LZS-u.

  odpowiedz

  • 2 (6)

  Mistrz , w dniu 28-05-2023 20:38:23 napisał:

  Jestem ciekaw jak ta dziewczynka się teraz czuję, jak jakiś osioł dał jej zdjęcie jak się przewraca ,pewnie już jutro będzie gwiazdą szkoły, brawo redakcja

  odpowiedz

  • -1 (3)

  Rodzic, w dniu 29-05-2023 09:15:24 napisał:

  Dziękuję wszystkim nauczycielom oraz dyrekcji szkoły za to, że pięknie kontynuują tą tradycję i z roku na rok podnoszą poziom tej imprezy.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
KOBIZE
500PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Konsultacja środowiskowa
200 zł / 0,5 hPLN
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych
79PLN
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Diecezjalna pielgrzymka. Rowerem na Jasną Górę

Po raz siódmy z parafii #św. Józefa wyruszyła pielgrzymka „Bydgoski Józef rowerem na Jasną Górę”. „Tworzycie wyjątkową wspólnotę w drodze” – mówił na jej rozpoczęcie bp Krzysztof Włodarczyk, który przewodniczył Mszy św. Będąc w niej – jak dodał ordynariusz – każdy chce doświadczyć obecności Boga, relacji z Nim. – Do pokonywania tej drogi są potrzebne środki – klucze, by otwierać mnie na Boga. Są nimi: słowo Boże, modlitwa oraz sakrament pokuty i pojednania – zaznaczył.

(czytaj więcej)
0

Rozliczanie PIT. Podsumowanie tegorocznej akcji

93 %, czyli blisko 1,1 mln deklaracji podatkowych #za 2023 r. podatnicy złożyli elektronicznie, z czego większość, bo prawie 660 tys. przez usługę Twój e-PIT. Tylko 82 tys. zeznań wpłynęły w wersji papierowej. W tym roku urzędy skarbowe rekordowo szybko zwracały nadpłaty podatku – średnio w ciągu 15 dni. Pierwszy raz z usługi Twój e-PIT skorzystali przedsiębiorcy, którzy w naszym województwie złożyli w ten sposób 213 tys. dokumentów. Organizacje Pożytku Publicznego (OPP) mogą w tym roku otrzymać rekordową sumę 71 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Nie bądź zombi! Narkotyki to bardzo ryzykowna gra (film)

Narkotyki to bardzo ryzykowna gra, w której jedyną #pewną jest to, że nie można wygrać. Przeciwnik, w tym przypadku środek odurzający, nie bierze jeńców. Obowiązującą zasadą jest to, że wraz z rozwojem uzależnienia pojawia się coraz większa tolerancja na narkotyk. Aby utrzymać pożądany efekt, osoba uzależniona zaczyna przyjmować coraz większe dawki – a te w którymś momencie stają się toksyczne i… game over – nie ma drugiego życia. Żeby zatrzymać tę rozgrywkę, polska Policja stworzyła spot skierowany do młodych ludzi, którzy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że każdy, kto zaczyna tę grę, już na starcie jest przegrany.

(czytaj więcej)