Dziś mamy 28 stycznia 2023, sobota, imieniny obchodzą:

08 grudnia 2022

Halowe Mistrzostwa w Spale. Nakielska reprezentacja

fot. Maciej Łuczak / Nakielski Sport

fot. Maciej Łuczak / Nakielski Sport

W dniu 5.12.2022 roku w Spale odbyły się VII Halowe Mistrzostwa Czwartków Lekkoatletycznych, w których udział wzięła# 7-osobowa reprezentacja Gminy Nakło nad Notecią.

Organizatorem wyjazdu był Nakielski Sport Sp. z o. o. w Nakle nad Notecią.

Zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony rywalizując ze swoimi rówieśnikami z całej Polski zdobywając bezcenne doświadczenie.

Osiągnięte wyniki:
Antonina Kosmalska – skok w dal – 3,61m
Oliwia Figiel – skok w dal – 3,60m
Blanka Krajewska – skok w dal – 3,69m
Mycek Weronika – 60m – 8,68s
Brzezińska Kornelia – 60m – 13,50s
Paliwoda Aleks – 60m – 10,53s
Bembnista Tymon – 60m – 10,96s

Materiał: Maciej Łuczak / Nakielski Sport

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak zaoszczędzić na żywnosci? Walka z inflacją w ... lodówkach

Inflacja utrzymująca się na poziomie kilkunastu procent sprawia, że ceny wielu produktów żywnościowych rosną# z miesiąca na miesiąc. Prognozy na przyszłość nie wróżą pozytywnych zmian, dlatego szybko musimy nauczyć się bardziej racjonalnej gospodarki naszymi zasobami. Wraz z początkiem nowego roku na platformie MajAcademy, ruszyło nowe wyzwanie, dzięki któremu każdy może w prosty sposób nauczyć się lepiej gospodarować budżetem, bez oszczędności na swoim zdrowiu!

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)