Dziś mamy 23 maja 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

07 kwietnia 2024

Frekwencja do godziny 17.00. Wydano ponad 8200 kart

fot. MM

fot. MM

W nakielskiej gminie frekwencja w wyborach #do godz. 17.00 wyniosła 35,62%. Jest niższa od średniej w kraju. Głosowanie zakończy się o godzinie 21.00.

Jak podaje Państwowa Komisja Wyborcza do godziny 17.00 w stałych obwodach głosowania w gminie Nakło wydano 8201 kart. Liczba uprawnionych do głosowania to 23 021 osób.

Oceń artykuł: 6 16

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 5 (5)

  Nakielanin , w dniu 08-04-2024 08:48:48 napisał:

  Co za ludzie mieszkają w tym Nakle nad Notecią.Uświadamia mnie to ,że jeśli jedna trzecia społeczeństwa poszła głosować to dwie trzecie społeczeństwa to idioci.Szkoda tylko,że potem tylko narzekają.

  odpowiedz

  • 6 (6)

  szmalcownik z szaberka, w dniu 08-04-2024 14:53:11 napisał:

  To tłumaczy dlaczego tak znienawidzony w Nakle Napierała wygrał w cuglach kolejną kadencję.niewiele ponad 30% i to jest reprezentatywny wynik ogółu-? No nie-70% nie dało mu mandatu.Niestety reguły są takie jakie są-gro mieszkańców-wyborców tego kompletnie nie rozumie.Wynik choć dla samego Napierały zwycięski-jest porażką bo pokazuje że nie ma poparcia nawet 40% a zaledwie 30+ Pocieszeniem może być jednak tylko to,że perspektywa jego beznadziejnych do tej pory rządów zamknie się w ostatnich już 4 latach kadencji a miasto dalej nie będzie chylić się ku upadkowi i zadłużaniu.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Zadaj pytanie
20PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Pamiątka A4
20,00 zł PLN
0

Symboliczne miejsce pochówku wielkiego piewcy. Kim był hr. Leon Skórzewski?

Jeśli weekend, to kolejny raz chcemy przekazać Wam kilka informacji o ciekawych# miejscach kultu - tym razem kolej przyszła na Leśnictwo Drogosław.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia rotacyjne. Żołnierze Wojska Polskiego w Kowalewku

W miniony weekend tereny Nadleśnictwa Szubin oraz obiekty #OSP JRS Kowalewko zostały zdominowane przez żołnierzy Wojska Polskiego, którzy realizują szkolenia rotacyjne.

(czytaj więcej)
0

Święto polskiej żywności. Prezentacje krajowych produktów

26 maja w otoczeniu zielonego #Służewca, na gości w każdym wieku, czekać będzie oprócz znakomitego jedzenia, mnóstwo dodatkowych atrakcji. Każdego roku Piknik Poznaj Dobrą Żywność to święto polskiej żywności.

(czytaj więcej)
0

Trzecia edycja kampanii "Lowe Krowe". Promocja zdrowych nawyków

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji kampanii# "Lowe Krowe"!

(czytaj więcej)