Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

24 listopada 2023

Finał Wojewódzki Turnieju Słowa. Sukces recytatorów z powiatu

fot. NOK

fot. NOK

Wspaniałe wieści napływają do nas. Dzisiaj w #Kujawsko – Pomorskim Centrum Kultury w Bydgoszczy odbył się finał Wojewódzkiego Turnieju Słowa „Dzieci mają głos”.

Nasz rejon reprezentowali recytatorzy, którzy nagrodzeni zostali podczas eliminacji wstępnych, przeprowadzonych w naszym ośrodku.

Przesłuchania finałowe odbyły się w Salonie Hoffman w Kujawsko - Pomorskim Centrum Kultury w Bydgoszczy.

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować o sukcesie Filipa Stachowskiego (Szkoła Podstawowa nr 2) -  III miejsce w kategorii klas I – III oraz Gabrieli Niedbały (Szkoła Podstawowa w Sadkach)  -  II miejsce w kategorii klas IV – VI. Gratulujemy.

Materiał: Michał Dubkowski / Nakielski Ośrodek Kultury

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 17 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)