Dziś mamy 17 kwietnia 2024, środa, imieniny obchodzą:

29 lutego 2024

Etap centralny olimpiady. Paweł Kowalski reprezentantem województwa

fot. powierzone

fot. powierzone

Decyzją Komitetu Głównego Olimpiady Policyjnej #z dnia 19 lutego 2024 r. Paweł Kowalski – uczeń klasy IV matematyczno-humanistycznej I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią został zakwalifikowany do finału XV Olimpiady Policyjnej.

Paweł, którego przygotowywał Andrzej Kinderman, po przebrnięciu przez etap okręgowy znalazł się w gronie 30 najlepszych znawców tematyki policyjnej z całej Polski. Jednocześnie jest jedynym reprezentantem województwa kujawsko-pomorskiego.

Zawody finałowe odbędą się 19 kwietnia 2024 r. w siedzibie Akademii Policji w Szczytnie. Składają się one z części egzaminacyjnej oraz testu sprawności fizycznej.

Gratulujemy Pawłowi tak wielkiego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów olimpijskich.

Materiał: Justyna Michalska / I LO w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 18 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Zajęcia lotnicze. Sprzyjające warunki pogodowe

Od kilku dni sprzyjające warunki pogodowe umożliwiły przeprowadzenie #zajęć lotniczych w JRS Kowalewko.

(czytaj więcej)
0

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

(czytaj więcej)