Dziś mamy 14 kwietnia 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

13 lutego 2024

Dwie nagrody indywidualne. Wszystkie mecze zakończone zwycięstwem

fot. SF Junior Nakło

fot. SF Junior Nakło

Wystąpiliśmy na zawodach organizowanych przez# UKS Pelikan Szubin. Rocznik 2013 SF Junior Nakło wygrywa Turniej w Szubinie.

Wygraliśmy wzystkie mecze, a na boisku prezentowaliśmy się bardzo dobrze. Piękne akcje i mnóstwo goli. Do naszej bramki piłka nie chciała wpadać. W konkursach indywidualnych zgarniamy równie dwie nagrody - Kacper Lewandowski (strzał w poprzeczkę, Alex Bajerski (strzał z rzutu rożnego). Ten sam zawodnik znalazł się w gronie najlepszych zawodników Turnieju.

Zagraliśmy w składzie:

- Igor Smażyk

- Filip Nowek

- Filip Brukwicki

- Alex Bajerski

- Kacper Lewandowski

- Tymon Trudzińska

- Tymek Franków

- Emilia Wilczek

- Trener Aleksander Strzyżewski

- Kierownik Hubert Franków

Za grę dziękujemy:

- Gospodarzom Pelikan Szubin

- Wda Świecie

- Noteć Łabiszyn

- Szubinianka Szubin

- Znicz Rojewo

Materiał: Łukasz Bzdawka / SF Junior Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 27

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nieprawidłowości u 36 producentów. Kontrole jakości miodów

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych (IJHARS) przeprowadziła #planowe kontrole miodów u producentów na terenie całego kraju. Kontrole przeprowadzono w IV kwartale 2023 r. Najwięcej nieprawidłowości stwierdzono w przypadku znakowania miodów.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Hołd dla pomordowanych

13 kwietnia 1943 r. o zbrodni dokonanej przez# Sowietów usłyszał cały świat. Tego dnia Niemcy ogłosili informację o odkryciu w lesie pod Katyniem grobów polskich oficerów. Trzy lata wcześniej, wiosną 1940 r., na mocy decyzji najwyższych władz Związku Sowieckiego zamordowano blisko 22 tys. jeńców wojennych zatrzymanych po wkroczeniu Armii Czerwonej do Polski we wrześniu 1939 r. Byli wśród nich żołnierze Wojska Polskiego, profesorowie, lekarze, prawnicy, inżynierowie. W 2007 r. Sejm RP ustanowił 13 kwietnia Dniem Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.

(czytaj więcej)
0

Ochrona przed owadami. Środki powinny posiadać pozwolenie na obrót

Chroniąc się przed owadami, często stosujemy produkty# do ich odstraszania. Możemy wybrać repelenty w sprayu, płynie, mleczku, kremie, żelu czy chusteczki.

(czytaj więcej)