Dziś mamy 2 marca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

08 grudnia 2023
Wiadomości z regionu

Dwaj złodzieje zatrzymani. Ukradli rowery i kilka butli z gazem

fot. KMP w Bydgoszczy

fot. KMP w Bydgoszczy

Kryminalni z Komisariatu Policji w #Białych Błotach zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w krótkim odstępie czasu dokonali kradzieży dwóch rowerów oraz kradzieży z włamaniem do kosza na butle propan-butan. Usłyszeli zarzuty. Czeka ich sprawa w sądzie.

Białobłoccy operacyjni ustalili, że 29-letni mieszkaniec Bydgoszczy ukradł w Łochowie rower, marki Husar, o wartości 1300 złotych. Dzięki ich zaangażowaniu jeszcze w tym samym dniu został zatrzymany. W toku dalszych czynności okazało się, że mężczyzna nie działał sam.

Policjanci ustalili, że miał on o rok młodszego wspólnika, jak się okazuje, mieszkańca Łochowa. Ten 28-latek jest im dobrze znany z poprzednich czynów karalnych, których się wcześniej dopuszczał. W związku z powyższym pojechali do miejsca jego zamieszkania i tam go zatrzymali.

Kryminalni ustalili, że mężczyźni wspólnie ukradli rower marki Husar. Ponadto odpowiadają również za kradzież z włamaniem do kosza na butle propan-butan, skąd zabrali 5 butli z gazem. Kilka dni później, w innym miejscu w Łochowie, ukradli kolejnych 5 butli. Łączna wartość skradzionych przedmiotów to 3680 złotych. To jednak nie koniec.

Podczas analizy zgromadzonych materiałów, policjanci udowodnili 28-latkowi jeszcze jedną kradzież roweru, tym razem marki Kross o wartości 2500 złotych.

Obaj mężczyźni przyznali się do zarzucanych im czynów. Kryminalni odzyskali dwa skradzione rowery oraz pięć butli z gazem. Podejrzani usłyszeli zarzuty kradzieży oraz kradzieży z włamaniem. Czeka ich sprawa w sądzie.

Materiał: mł. asp. Krzysztof Bratz / Zespół Komunikacji Społecznej KMP w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 30 12

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (3)

  Phillip Plein, w dniu 08-12-2023 13:24:25 napisał:

  Kurtkę też ukradł ?

  odpowiedz

  • 3 (3)

  TEDE S , w dniu 08-12-2023 16:08:43 napisał:

  Philip plein siedzi #bam

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Seba, w dniu 09-12-2023 22:50:36 napisał:

  Sukces na skałę światową. Brawo milicja, brawo redakcja jest się czym chwalić.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Balustrady Bramy Ogrodzenia
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Szkolenie z HACCP
59PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Klasyfikacja tusz zwierząt. Egzaminy dla kandydatów na rzeczoznawców

Informacja o egzaminach kwalifikacyjnych w zakresie klasyfikacji tusz# zwierząt rzeźnych w systemie EUROP w I i II kwartale 2024 r.

(czytaj więcej)
0

"Na Drodze – Patrz i Słuchaj". Kolejna edycja ogólnopolskiej akcji

"Na Drodze – Patrz i Słuchaj" – to już kolejna edycja ogólnopolskiej akcji #informacyjno – edukacyjnej skierowanej do wszystkich uczestników ruchu drogowego.

(czytaj więcej)
0

Polskie produkty mięsne w europejskiej czołówce. Smak tradycji

Polskie produkty mięsne od lat należą do europejskiej czołówki #pod względem jakości i smaku. Mało kto wie, że wśród rodzimych przetworów mięsnych nazwy niektórych z nich zostały wpisane do unijnego rejestru chronionych nazw pochodzenia (ChNP) i chronionych oznaczeń geograficznych (ChOG) lub rejestru gwarantowanych tradycyjnych specjalności (GTS). Poznajmy je!

(czytaj więcej)