Dziś mamy 27 października 2021, środa, imieniny obchodzą:

15 września 2021

Drzewo spadło na przejeżdżający samochód. Występowały utrudnienia

fot. Wiecbork112.pl

fot. Wiecbork112.pl

W środę 15 września br, przed godziną 14 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie Więcbork – Zabartowo.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Więcborku. Na miejscu okazało się, że na drodze wojewódzkiej nr. 241 na przejeżdżający samochód osobowy marki audi spadło drzewo. Autem podróżował tylko kierowca, któremu na szczęście nic się nie stało. Na czas akcji na drodze wojewódzkiej występowały utrudnienia.

Materiał: Wiecbork112.pl

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (2)

  Kierowca, w dniu 15-09-2021 21:19:07 napisał:

  Teraz pytanie kto winny kierowca czy pracownik zarządu dróg wojewódzkich odpowiedzialny za drzewa i który powinien zrobić ich przegląd i usunąć suche, chore osobniki a co zrobił nic pełno suchych i chorych drzew i gałęzi zagrażających użytkownikom drogi. Sprawa do sądu i ubiegać się o odszkodowanie i karę dla urzednika

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 0 (0)

  hary, w dniu 15-09-2021 22:54:14 napisał:

  Bardzo dziwne bo przejeżdzałem tamtędy i koło drzew było pełno wiórów i teraz pytanie czy ktoś specjalnie nadciął drzewo czy to robotnicy ? Dodam że w ten dzień nie było wiatru

  odpowiedz

  • -2 (6)

  niki, w dniu 16-09-2021 08:07:30 napisał:

  Usuwać wszystkie drzewa w promieniu 5-6 m od drogi i będzie bezpieczniej!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Budowa magazynów
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Dziecko nie chce iść do szkoły. Co powinno zaniepokoić rodziców?

Problem odmowy przez dziecko pójścia do szkoły zazwyczaj nie pojawia się# 1 września. Dochodzi do tego najczęściej kilka tygodni później. Dla ustalenia prawidłowej diagnozy zachowania dziecka bardzo ważne są zarówno moment jego pełnej odmowy chodzenia do szkoły, jak i rozwój całej historii.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)