Dziś mamy 28 stycznia 2023, sobota, imieniny obchodzą:

07 grudnia 2022

Chłopcy z Paterka wygrywają. Rywalizowały cztery drużyny

fot. Kinga Bleja

fot. Kinga Bleja

5 grudnia w sali Zespołu Szkolno – Przedszkolnego# nr 4 w Nakle nad Notecią odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło nad Notecią w kategorii „Igrzyska Dzieci” w Piłce Ręcznej Chłopców.

Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły: ZS-P w Paterku, ZS-P w Ślesinie, ZS-P nr 3 w Nakle nad Notecią oraz gospodarze ZS–P nr 4 w Nakle nad Notecią. Rozgrywki rozegrano systemem pucharowym. Poniżej wyniki:

I mecz:
ZS–P nr 4 w Nakle : ZS–P nr 3 w Nakle (8:7)

II mecz:
ZS–P w Paterku : ZS–P w Ślesinie (9:0)

Mecz o III miejsce:
ZS–P nr 3 w Nakle nad Notecią – ZS–P w Ślesinie (11:2)

Mecz o I miejsce:
ZS–P nr 4 w Nakle nad Notecią – ZS–P w Paterku (2:4)

Ostateczna kolejność:
1.Zespół Szkolno – Przedszkolny w Paterku
2.Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4 w Nakle nad Notecią
3.Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 w Nakle nad Notecią
4.Zespół Szkolno – Przedszkolny w Ślesinie

Zwycięski zespół zagrał w składzie: Daniel Baczyński, Jakub Błaszak, Jakub Danielewski, Bartosz Gembiak, Artur Kisiel, Szymon Koniec, Maksymilian Lewa, Szymon Michalik, Kacper Pawlicki, Filip Warzybok i Antoni Ziółkowski, opiekunem zespołu jest pani Kinga Bleja.

Zwycięski zespół otrzymał pamiątkowy dyplom i puchar, a pozostałe drużyny dyplomy. Zwycięski zespół z Paterka będzie reprezentował naszą gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się 12 grudnia o godzinie 11.00 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Kcyni. Organizatorem zawodów była spółka Nakielski Sport Sp. z o.o. w Nakle nad Notecią.

Materiał: Marcin Jankowski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Źródło: Nakielski Sport 

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak zaoszczędzić na żywnosci? Walka z inflacją w ... lodówkach

Inflacja utrzymująca się na poziomie kilkunastu procent sprawia, że ceny wielu produktów żywnościowych rosną# z miesiąca na miesiąc. Prognozy na przyszłość nie wróżą pozytywnych zmian, dlatego szybko musimy nauczyć się bardziej racjonalnej gospodarki naszymi zasobami. Wraz z początkiem nowego roku na platformie MajAcademy, ruszyło nowe wyzwanie, dzięki któremu każdy może w prosty sposób nauczyć się lepiej gospodarować budżetem, bez oszczędności na swoim zdrowiu!

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)