Dziś mamy 16 kwietnia 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

01 grudnia 2023

Autorskie spotkanie w Ślesinie. "Żyje się tylko raz"

fot. MM

fot. MM

30 listopada w Wiejskim Domu Kultury w Ślesinie odbyło się spotkanie# autorskie z Grzegorzem Polakiewiczem – autorem książki pt. „Żyje się tylko raz”.

Autor książki podczas swojego wykładu w wielkim skrócie opowiedział najważniejsze historie ze swojego życia, w którym od samego początku nie miał łatwo. Grzegorz Polakiewicz od dzieciństwa choruje, stracił nogę, a jego własny ojciec chciał go zabić. Mimo wielu bardzo przykrych, czasami wręcz traumatycznych przeżyć, Grzegorz Polakiewicz jest osobą bardzo pozytywną i pogodną. Miał okazję osobistego poznania papieży Benedykta XVI oraz Franciszka. Mimo swojej niepełnosprawności, dwukrotnie doszedł również do Santiago de Compostela.

Podczas spotkania autorskiego, które cieszyło się całkiem sporym zainteresowaniem ze strony lokalnej społeczności, można było nabyć książkę Grzegorza Polakiewicza wraz z jego autografem. Za organizację spotkania odpowiadało Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana ze Ślesina.

Oceń artykuł: 5 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (12) Zgłoś naruszenie zasad

  • -1 (5)

  Helena Iglińska, w dniu 01-12-2023 20:54:13 napisał:

  Dziewczyny, kobiety święta się zbliżają. Okna trzeba umyć, karpia zrobić, a wy siedzicie i o jakiś bzdurach rozmawiacie. Wasi mężowie nie będą z tego szczęśliwi, a i święta mogą się wtedy nie udać. Czy wy wiecie jakie to szczęście mieć szczęśliwego męża !!!

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Jola, w dniu 01-12-2023 23:18:57 napisał:

  Mąż to przeżytek. A czy ty wiesz jakie to szczęście mieć szczęśliwą żonę?

  odpowiedz

  • 1 (5)

  Nakielanka, w dniu 02-12-2023 09:14:05 napisał:

  Dziewczyny - raz się żyje ? - dlatego nie ważne kto w Polsce rządzi ?Jeszcze nie rządzą a już są afery .Wstyd .Pogoniliście PIS, kupcie sobie popcorn, uśmiechajcie się jak na wiecach Tfuska i oglądajcie dalej TVN . Ale jaja, ale jaja , ale jaja......

  odpowiedz

  • -2 (2)

  Nakielus, w dniu 02-12-2023 09:19:10 napisał:

  Mi już wystarczy afer wizowych i ciapatych w nakle. Szrajbera reklamującego się w nakle jako zbawca urzędasów. Sex afer przez Adama T. Dudowanie czegoś co ludziom nie potrzebne typu pusty parking za 11 baniek, ale to nic do 70 baniek Sasina. Nic tylko kupić popcorn i czekać aż pójdą siedzieć.

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Józek, w dniu 02-12-2023 09:31:00 napisał:

  Nakielus ale jaja ,ale jaja , ale jaja ,ty nawet nie wiesz kto w Nakle rządzi .Tvaenowski dzbanie.

  odpowiedz

  • -1 (1)

  Olaf, w dniu 02-12-2023 10:05:31 napisał:

  dlatego powinni tu przyjsc ruskie i zaorac wszystko pod zabormai bylo najlepiej

  odpowiedz

  • 2 (2)

  PL, w dniu 02-12-2023 10:08:41 napisał:

  4 rozbiór Polski rozpoczęty, brukselska Targowica z wyróżnionym z tego tytułu nadchodzącym "premierem" z DDRu ruszyła na grabież, ale tego chcieliście

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Józek, w dniu 02-12-2023 10:39:27 napisał:

  Dlaczego w tvn nie słyszę o niszczeniu Orlenu o niszczeniu rolnictwa przez nowe przepisy wiatrakowe (lobbing niemiecki) a jeszcze nie rządzą . Przed świętami dowiemy się ile będziemy musieli przyjąć imigrantów . Wiemy ,że nie będzie wolnej sumy od podatku 60 tyś . Niemcy i Ruscy zrobią z nami porządek - tak chcecie .......szcze .

  odpowiedz

  • 1 (3)

  Dorotka, w dniu 02-12-2023 10:55:31 napisał:

  Szymek robi szoł w sejmie i wszyscy się cieszą a za plecami jeszcze nie nowy rząd wpędzają nas w ręce niemca i ruska .

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Dorotka, w dniu 02-12-2023 11:19:24 napisał:

  Jeszcze zapomniałam lemingom uświadomić że niemiecką dziurę budżetową to my będziemy likwidować . mamy dług wdzięczności względem niemiec za tfuska .

  odpowiedz

  • -2 (2)

  Tfusk, w dniu 02-12-2023 12:57:38 napisał:

  Dorotka chyba Ci sperma do głowy uderzyła! I to taka ruska

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Dorotka, w dniu 02-12-2023 14:26:00 napisał:

  Tfusk- na tylko tyle cię stać .

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Światowy Dzień Trzeźwości. Jak alkohol wpływa na nasz organizm?

Co roku 15 kwietnia Światowa Organizacja Zdrowia apeluje#, aby przynajmniej w tym jednym dniu powstrzymać się od spożywania jakichkolwiek produktów alkoholowych. Chce tym samym zwrócić uwagę na problem alkoholizmu oraz zagrożeń zdrowotnych wynikających z nadużywania alkoholu. Według WHO alkohol znajduje się na trzecim miejscu wśród czynników ryzyka dla zdrowia populacji. Większe ryzyko niesie za sobą palenie tytoniu i nadciśnienie tętnicze. Ponad 60 rodzajów chorób i urazów ma związek ze spożywaniem alkoholu.

(czytaj więcej)
0

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

(czytaj więcej)