Dziś mamy 2 marca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

22 maja 2023

Audi uderzyło w drzewo. Chciał uniknąć potrącenia kota (ustalenia policji)

fot. archiwum

fot. archiwum

W niedzielę, 21 maja na drodze w Iwnie (gm. Kcynia) samochód osobowy marki #Audi uderzył w drzewo. Kierowca trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło kilkanaście minut przed godz. 10.00. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej: JRG 2 Szubin, OSP Gromadno i OSP Kcynia.

- Autem podróżowała jedna osoba. Przybyli na miejsce strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i udzielili poszkodowanemu kierowcy kwalifikowanej pierwszej pomocy przedmedycznej. Następnie przekazali poszkodowanego zespołowi ratownictwa medycznego - poinformował st. kpt. Bartosz Walkowiak, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Nakle nad Notecią.­ - Kierowca został przetransportowany do szpitala przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe  - dodał. W czasie usuwania skutków wypadku w miejscu zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu. Droga była zablokowana przez blisko dwie godziny.

Wstępne ustalenia policji:

- Z poczynionych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki audi - 20-letni mieszkaniec gminy Kcynia chcąc uniknąć potrącenia kota, przebiegającego przez jezdnię, wpadł w poślizg, a następnie uderzył w przydrożne drzewo - poinformowała asp. Zofia Wrzeszcz, p.o. oficera prasowego KPP Nakło. - Kierujący audi był trzeźwy. Nie zastosowano środków prawnych - dodała.

Oceń artykuł: 24 12

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (8) Zgłoś naruszenie zasad

  • -5 (17)

  Pyt, w dniu 22-05-2023 16:06:14 napisał:

  Ogólnie bardzo dużo jest tutaj artykułów które promują pracę w służbach mundurowych. Czyżby była taka tragedia i nie ma chętnych?

  odpowiedz

  • -6 (16)

  John doe, w dniu 22-05-2023 18:10:56 napisał:

  Nie ma to jak auto skasowac żeby w kota nie przyłożyć

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (16)

  Mieszkaniec , w dniu 22-05-2023 18:27:00 napisał:

  Gdyby jechał 40 km na godzinę to by się nic nie wydarzyło A kot to tylko przykrywka. Życzę zdrowia i rozumu.

  odpowiedz

  • 2 (12)

  Pyt, w dniu 22-05-2023 20:48:17 napisał:

  Zapytałem i mnie minusuja, Naklo to naprawdę stan umysłu.

  odpowiedz

  • 2 (4)

  Do pyt, w dniu 23-05-2023 07:02:43 napisał:

  Nie ma chętnych,pracy dookoła dużo, w cywilu pracujesz od poniedziałku do piątku,w mundurówce , w weekendy i święta ,i minimum od 2013r 25lat

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Zadaj pytanie
20PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Klasyfikacja tusz zwierząt. Egzaminy dla kandydatów na rzeczoznawców

Informacja o egzaminach kwalifikacyjnych w zakresie klasyfikacji tusz# zwierząt rzeźnych w systemie EUROP w I i II kwartale 2024 r.

(czytaj więcej)
0

"Na Drodze – Patrz i Słuchaj". Kolejna edycja ogólnopolskiej akcji

"Na Drodze – Patrz i Słuchaj" – to już kolejna edycja ogólnopolskiej akcji #informacyjno – edukacyjnej skierowanej do wszystkich uczestników ruchu drogowego.

(czytaj więcej)
0

Polskie produkty mięsne w europejskiej czołówce. Smak tradycji

Polskie produkty mięsne od lat należą do europejskiej czołówki #pod względem jakości i smaku. Mało kto wie, że wśród rodzimych przetworów mięsnych nazwy niektórych z nich zostały wpisane do unijnego rejestru chronionych nazw pochodzenia (ChNP) i chronionych oznaczeń geograficznych (ChOG) lub rejestru gwarantowanych tradycyjnych specjalności (GTS). Poznajmy je!

(czytaj więcej)