Dziś mamy 23 maja 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

30 czerwca 2023

Amatorski Turniej Tenisa. Mecze były niezwykle zacięte i emocjonujące

fot. pow.

fot. pow.

W sobotę 24 czerwca na korcie Tenisowo rozegrano #drugą edycję Amatorskiego Turnieju Tenisa Ziemnego dla zawodników uczęszczających na zajęcia nauki gry w tenisa dla dorosłych organizowane przez Nakielski Sport.

Triumfatorem turnieju został Marcin Kuliński, drugie miejsce zajął Tomasz Bzdawka, a na trzeciej lokacie uplasował się Szymon Kozłowski.

Wszystkie mecze były niezwykle zacięte i emocjonujące. Zawodnicy walczyli o każdą piłkę mierząc się z własnymi słabościami. Podsumowania turnieju dokonał trener zawodników Maksymilian Holec, dziękując wszystkim za udział i gratulując sportowej walki oraz pozytywnych emocji wzmaganiach o najwyższe trofea. Do zobaczenia w następnych edycjach turnieju.

Materiał: Maksymilian Holec

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Źródło: Nakielski Sport

Oceń artykuł: 7 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Symboliczne miejsce pochówku wielkiego piewcy. Kim był hr. Leon Skórzewski?

Jeśli weekend, to kolejny raz chcemy przekazać Wam kilka informacji o ciekawych# miejscach kultu - tym razem kolej przyszła na Leśnictwo Drogosław.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia rotacyjne. Żołnierze Wojska Polskiego w Kowalewku

W miniony weekend tereny Nadleśnictwa Szubin oraz obiekty #OSP JRS Kowalewko zostały zdominowane przez żołnierzy Wojska Polskiego, którzy realizują szkolenia rotacyjne.

(czytaj więcej)
0

Święto polskiej żywności. Prezentacje krajowych produktów

26 maja w otoczeniu zielonego #Służewca, na gości w każdym wieku, czekać będzie oprócz znakomitego jedzenia, mnóstwo dodatkowych atrakcji. Każdego roku Piknik Poznaj Dobrą Żywność to święto polskiej żywności.

(czytaj więcej)
0

Trzecia edycja kampanii "Lowe Krowe". Promocja zdrowych nawyków

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji kampanii# "Lowe Krowe"!

(czytaj więcej)