Dziś mamy 11 sierpnia 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

28 lutego 2013

Strzelali motocykliści

fot. DW

fot. DW

Członkowie sekcji motocyklowej Nadnoteckich Sokołów zmierzyli się na treningu strzeleckim

W czwartek, 28 lutego na strzelnicy w Szkole Podstawowej nr 4 w Nakle przeprowadzono trening sekcji strzeleckiej Nadnoteckich Sokołów. Stawiło się 11 członków sekcji. Trening prowadził prezes KŻR LOK w Nakle kpt rezerwy Jan Nowakowski. Strzelano z pistoletu sportowego.

Najlepszy wynik 44 pkt osiągnął Krzysztof Grudziński. W sumie ekipa Sokołów uzyskała 351 punktów.

– Członkowie sekcji Nadnoteckich Sokołów trenują, aby później uzyskać lepsze wyniki podczas zawodów strzeleckich. Sportowa rywalizacja pomaga w uzyskaniu lepszych wyników - wyjaśnia Jan Nowakowski.

Wyniki czołówki:
1. Krzysztof Grudziński – 44 pkt
2. Zbigniew Serwus – 41 pkt
3. Eugeniusz Barczykowski – 39 pkt
4. Paweł Urbański – 39 pkt
5. Bogdan Szostak – 36 pkt
6. Marek Tyll - 35 pkt.

Oceń artykuł: 83 60

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble łazienkowe
Gabinet / jadalnia / pokój dzienny
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Meble łazienkowe
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Sypialnia w ciemnym, orzechowym kolorze
Przewóz krajowy
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)