Dziś mamy 22 stycznia 2020, środa, imieniny obchodzą:

28 lutego 2013

Strzelali motocykliści

fot. DW

fot. DW

Członkowie sekcji motocyklowej Nadnoteckich Sokołów zmierzyli się na treningu strzeleckim

W czwartek, 28 lutego na strzelnicy w Szkole Podstawowej nr 4 w Nakle przeprowadzono trening sekcji strzeleckiej Nadnoteckich Sokołów. Stawiło się 11 członków sekcji. Trening prowadził prezes KŻR LOK w Nakle kpt rezerwy Jan Nowakowski. Strzelano z pistoletu sportowego.

Najlepszy wynik 44 pkt osiągnął Krzysztof Grudziński. W sumie ekipa Sokołów uzyskała 351 punktów.

– Członkowie sekcji Nadnoteckich Sokołów trenują, aby później uzyskać lepsze wyniki podczas zawodów strzeleckich. Sportowa rywalizacja pomaga w uzyskaniu lepszych wyników - wyjaśnia Jan Nowakowski.

Wyniki czołówki:
1. Krzysztof Grudziński – 44 pkt
2. Zbigniew Serwus – 41 pkt
3. Eugeniusz Barczykowski – 39 pkt
4. Paweł Urbański – 39 pkt
5. Bogdan Szostak – 36 pkt
6. Marek Tyll - 35 pkt.

Oceń artykuł: 66 60

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Drukarka fiskalna Epson
2950PLN PROMOCJA 2 LATA GWARANCJIPLN
DATECS Maluch E.ko
sugerowana cena producenta: 1351,77PLN
Oprogramowanie KC Firma i KC Market
Krzesło młodzieżowe
Stół rozkładany + 6 krzeseł
Botox zmarszczki lwie
Budowa stanu surowego
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Wielu Polaków ma nadmierną masę ciała. Czy liczenie kalorii ma znaczenie?

Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia fizyczne, detoks sokowy, oczyszczanie,# joga… W dzisiejszych czasach w poszukiwaniu zdrowia i szczupłej sylwetki łatwo się pogubić! W internecie znajdziemy milion rozwiązań, jednakże która z receptur na piękno i zdrowie okaże się skuteczna? Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego większość dorosłych Polaków ma nadmierną masę ciała. W 2014 roku problem ten dotyczył 62% dorosłych mężczyzn i prawie 46% dorosłych kobiet. Czy stara jak świat metoda liczenia kalorii może być pomocna?

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)