Dziś mamy 24 maja 2019, piątek, imieniny obchodzą:

04 grudnia 2018

Przygotowują się do świąt. Same wykonały świece żelowe

fot. pow

fot. pow

W ramach przygotowań do świąt Bożego Narodzenia, przy pomocy instruktorek z firmy „Ręce pełne# pomysłów” przedszkolaki ze Ślesina wykonały kolorowe i pachnące świece żelowe.

Dzieci samodzielnie wybierały kolory piasku, dodatki, ozdoby i zapachy a następnie, postępowały  zgodnie z instrukcją prowadzących warsztaty. Gotowe świece wyglądały bardzo ładnie i wszystkim się podobały a wykonanie ich sprawiło dzieciom wiele radości. Na koniec dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy. Własnoręcznie wykonana świeca może stać się wspaniałym prezentem dla kogoś bliskiego.

materiał: Renata Szymańska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 10 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)