Dziś mamy 20 stycznia 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

09 grudnia 2019

Wyjątkowy dzień w żłobku. Mikołaj przybył z workiem pełnym prezentów!

fot. Żłobek Słoneczko

fot. Żłobek Słoneczko

6 grudnia to data znana każdemu z nas... wyczekiwana wizyta gościa, który w butach zostawiał nam drobne upominki.

Wesołe Misie ze Żłobka Słoneczko również miały okazję na spotkanie z tą jakże tajemniczą postacią. Dzień był o tyle bardziej wyjątkowy, gdyż odwiedzili nas rodzice naszych małych pociech. Wspólnie całą grupą przygotowaliśmy piękne świąteczne ozdoby, które niebawem będą ozdabiać choinkę w niejednym domu. Trzeba przyznać, że rodzice okazali się bardzo pomysłowi. Wszyscy z zapałem zabrali się do pracy, jednak największą frajdę miały dzieci.

W ramach mikołajkowego prezentu przygotowaliśmy teledysk-niespodziankę, oczywiście główne role przypadły naszym małym skrzatom, które w niecodzienny sposób złożyli wszystkim życzenia świąteczne. Wisienką na torcie była wizyta Świętego Mikołaja, który przyszedł z workiem pełnym upominków. Dzieci z zaciekawieniem przyglądały się jego osobie, niektóre nieśmiało bądź przełamując drobny lęk wyciągały rączki, by móc przyjąć mikołajkowe prezenty.

Spotkanie minęło w bardzo przyjemnej atmosferze, a piękna świąteczna scenografia dodała świątecznej magii Wszyscy czekamy z niecierpliwością na Boże Narodzenie...

Materiał: Teresa Boniek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiega się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Wielu Polaków ma nadmierną masę ciała. Czy liczenie kalorii ma znaczenie?

Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia fizyczne, detoks sokowy, oczyszczanie,# joga… W dzisiejszych czasach w poszukiwaniu zdrowia i szczupłej sylwetki łatwo się pogubić! W internecie znajdziemy milion rozwiązań, jednakże która z receptur na piękno i zdrowie okaże się skuteczna? Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego większość dorosłych Polaków ma nadmierną masę ciała. W 2014 roku problem ten dotyczył 62% dorosłych mężczyzn i prawie 46% dorosłych kobiet. Czy stara jak świat metoda liczenia kalorii może być pomocna?

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)