Dziś mamy 30 marca 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

09 grudnia 2019

Wyjątkowy dzień w żłobku. Mikołaj przybył z workiem pełnym prezentów!

fot. Żłobek Słoneczko

fot. Żłobek Słoneczko

6 grudnia to data znana każdemu z nas... wyczekiwana wizyta gościa, który w butach zostawiał nam drobne upominki.

Wesołe Misie ze Żłobka Słoneczko również miały okazję na spotkanie z tą jakże tajemniczą postacią. Dzień był o tyle bardziej wyjątkowy, gdyż odwiedzili nas rodzice naszych małych pociech. Wspólnie całą grupą przygotowaliśmy piękne świąteczne ozdoby, które niebawem będą ozdabiać choinkę w niejednym domu. Trzeba przyznać, że rodzice okazali się bardzo pomysłowi. Wszyscy z zapałem zabrali się do pracy, jednak największą frajdę miały dzieci.

W ramach mikołajkowego prezentu przygotowaliśmy teledysk-niespodziankę, oczywiście główne role przypadły naszym małym skrzatom, które w niecodzienny sposób złożyli wszystkim życzenia świąteczne. Wisienką na torcie była wizyta Świętego Mikołaja, który przyszedł z workiem pełnym upominków. Dzieci z zaciekawieniem przyglądały się jego osobie, niektóre nieśmiało bądź przełamując drobny lęk wyciągały rączki, by móc przyjąć mikołajkowe prezenty.

Spotkanie minęło w bardzo przyjemnej atmosferze, a piękna świąteczna scenografia dodała świątecznej magii Wszyscy czekamy z niecierpliwością na Boże Narodzenie...

Materiał: Teresa Boniek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Chodź, pomaluj swój świat… na zielono. Apetyczne przepisy na Dzień Szpinaku

Świętować można z różnych okazji. Boże Narodzenie jednoznacznie kojarzy się z #czerwonym barszczem i zupą grzybową, a Wielkanoc to świetny pretekst do zajadania się żurem i jajkami na tysiąc sposobów. Kalendarz jest jednak wypełniony wieloma innymi, smakowitymi datami. Wiedzieliście, że 26 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Szpinaku? Najwyższa pora dać temu liściastemu specjałowi zielone światło w kuchni!

(czytaj więcej)
0

Co robić z dziećmi w domu? Wspólnie pieczmy słodkości!

Co robić z dzieciakami, które więcej czasu spędzają w domu? Istnieje wiele pomysłów na to, #jak w prosty i przyjemny sposób zorganizować czas, angażując także najmłodszych. Jedną z przyjemniejszych aktywności, która pozwoli nam na działanie zespołowe, jest wspólne pieczenie słodkości – a efekty, och, będą pyszne! Oto garść inspiracji na proste w przygotowaniu i smaczne wypieki, które możemy przyrządzić wspólnie z najmłodszymi.

(czytaj więcej)
0

Co robić w czasie kwarantanny? Mamy dla Was kilka propozycji

Minęło już kilka tygodni odkąd ogłoszono w Polsce stan zagrożenia epidemicznego. W tym# czasie wielu z nas pozostaje w domach. Co robić żeby nie zwariować? Jak wypełnić sobie czas w przysłowiowych "czterech ścianach"?

(czytaj więcej)
0

"Odkażanie" koronawirusa po polsku. W izolacji coraz częściej sięgamy po alkohol

Butelka wódki, kilka piw i ze dwa wina – to dla żony. Będzie na zapas” – mówi, stojąc w kolejce #w monopolowym. Ale robi to także następnego dnia… Pandemia koronawirusa i związana z nią kwarantanna staje się dla wielu Polaków pułapką. W wyniku izolacji częściej sięgają po alkohol i piją znacznie większe jego ilości. Podczas gdy np. władze departamentu Aisne w północno-wschodniej Francji wydają zakaz sprzedaży alkoholu w związku z epidemią Covid-19, w Polsce sklepy monopolowe pospiesznie i na bieżąco uzupełniają braki w asortymencie.

(czytaj więcej)