Dziś mamy 28 stycznia 2023, sobota, imieniny obchodzą:

19 listopada 2022

Wracają do domów z medalami. Zasłużona nagroda

fot. SF Junior Nakło

fot. SF Junior Nakło

Rocznik 2016/2017 wraca do domów z medalami. To był piękny dzień dla naszych zawodników.

Robiąc to, co kochamy, spędzamy czas w towarzystwie swoich ziomali i fantastycznych kibiców, czyli rodziców. Na sam koniec zasłużona nagroda i medal na szyję. Tego dnia wszyscy byli zwycięzcami.

Zagraliśmy w składzie:
- Mikołaj Woźniak
- Janek Ciężki
- Janek Leszczyński
- Hubert Franków
- Witek Bukowski
- Tymek Juszczak
- Mati Latos

Drużynom przeciwnym dziękujemy za spotkanie:
- AP Małych Mistrzów - Fordon
- Uczniowski Klub Sportowy GOL Brodnica
- Juventus Academy Toruń
- Juventus Academy Bydgoszcz Akademia Piłkarska
- Victoria Niemcz Osielsko-drużyny młodzieżowe
- Zawisza Bydgoszcz
- Sportis Academy Łochowo.

Organizatorom dziękujemy za super turniej - AP Małych Mistrzów - events

Materiał: Łukasz Bzdawka/ SF Junior Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 38

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak zaoszczędzić na żywnosci? Walka z inflacją w ... lodówkach

Inflacja utrzymująca się na poziomie kilkunastu procent sprawia, że ceny wielu produktów żywnościowych rosną# z miesiąca na miesiąc. Prognozy na przyszłość nie wróżą pozytywnych zmian, dlatego szybko musimy nauczyć się bardziej racjonalnej gospodarki naszymi zasobami. Wraz z początkiem nowego roku na platformie MajAcademy, ruszyło nowe wyzwanie, dzięki któremu każdy może w prosty sposób nauczyć się lepiej gospodarować budżetem, bez oszczędności na swoim zdrowiu!

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)