Dziś mamy 22 listopada 2019, piątek, imieniny obchodzą:

23 października 2019

Turniej brydżowy w Nakle. Zwyciężyła para Najmrodzki i Rdesiński

fot. KP

fot. KP

Para Bogdan Najmrodzki i Jan Rdesiński ponownie zwyciężyła w # turnieju brydżowym w Nakle. Pozostałe miejsca na podium również przypadły reprezentantom klubu Eurobac 1.

W poniedziałek, 21 października rozegrano w Nakle, turniej brydża sportowego zaliczany do klasyfikacji generalnej Grand Prix Powiatu Nakielskiego roku 2019.

Wystąpiło 8 par z: Nakła, Grudziądza, Mroczy, Kcyni, Sicienka. Grano na zapis maksymalny. Turniej sędziował Ludwik Pazderski.

Wszystkie miejsca na podium zajęły pary trzecioligowego klubu Eurobac. W turnieju zwyciężyła para Bogdan Najmrodzki i Jan Rdesiński. Na drugim miejscu uplasował się mikst Aleksandra Granowska i Piotr Wołowski. Trzecie miejsce również przypadło duetowi: Ziemowit Brzykcy i Krzysztof Popczyński.

Znane są już wyniki październikowej eliminacji Korespondencyjnych Mistrzostw Polski. Po podliczeniu wyników 718 par z 50 ośrodków mikst Aleksandra Granowska i Alfred Nowak zajął 37 miejsce i zdobył 28 punktów klasyfikacyjnych. Para Ziemowit Brzykcy i Krzysztof Popczyński uplasowała się na 76 miejscu. Pozostałe nakielskie pary były poza „pierwszą setką”.

Wyniki:
1. Bogdan Najmrodzki/Jan Rdesiński - 64.29%
2. Aleksandra Granowska/Alfred Nowak - 56.55%
3. Ziemowit Brzykcy/Krzysztof Popczyński – 55.36%
4. Włodzimierz Heymann/Marian Zarembski - 53.57%
5. Jan Kudła/Jan Nowakowski - 50.00%
6. Stefan Kamiński/Zdzisław Świtalski - 44.64%
7.  Krzysztof Dembek/Włodzimierz Suchodolski - 41.07%
8. Alina Majchrzak/Bogdan Kowalczyk - 34.52%

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Przechodzień, w dniu 26-10-2019 03:46:19 napisał:

    fiu fiu ostatni?

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
Masaż gorącymi kamieniami
Elzab Delta Max E
sugerowana cena producenta: 2950,70PLN
Deska elewacyjna
Meblościanka z oferty firmy FADOME
Usta - powiekszanie
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Modne aranżacje
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Ciąża u kobiety po 40 roku życia. Co warto zapamiętać?

Decyzja o zajściu w ciążę, to kwestia indywidualna. Coraz częściej # kobiety decydują się na nią w późniejszym wieku.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)
0

Zła pogoda opóźnia lot. Jakie prawa mają pasażerowie?

Niekorzystne zjawiska pogodowe, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, zakłócają # pracę lotnisk. Czasem utrudnienia trwają wiele godzin i prowadzą do poważnych opóźnień połączeń, a nawet ich odwoływania.

(czytaj więcej)