Dziś mamy 12 lipca 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

23 października 2019

Turniej brydżowy w Nakle. Zwyciężyła para Najmrodzki i Rdesiński

fot. KP

fot. KP

Para Bogdan Najmrodzki i Jan Rdesiński ponownie zwyciężyła w # turnieju brydżowym w Nakle. Pozostałe miejsca na podium również przypadły reprezentantom klubu Eurobac 1.

W poniedziałek, 21 października rozegrano w Nakle, turniej brydża sportowego zaliczany do klasyfikacji generalnej Grand Prix Powiatu Nakielskiego roku 2019.

Wystąpiło 8 par z: Nakła, Grudziądza, Mroczy, Kcyni, Sicienka. Grano na zapis maksymalny. Turniej sędziował Ludwik Pazderski.

Wszystkie miejsca na podium zajęły pary trzecioligowego klubu Eurobac. W turnieju zwyciężyła para Bogdan Najmrodzki i Jan Rdesiński. Na drugim miejscu uplasował się mikst Aleksandra Granowska i Piotr Wołowski. Trzecie miejsce również przypadło duetowi: Ziemowit Brzykcy i Krzysztof Popczyński.

Znane są już wyniki październikowej eliminacji Korespondencyjnych Mistrzostw Polski. Po podliczeniu wyników 718 par z 50 ośrodków mikst Aleksandra Granowska i Alfred Nowak zajął 37 miejsce i zdobył 28 punktów klasyfikacyjnych. Para Ziemowit Brzykcy i Krzysztof Popczyński uplasowała się na 76 miejscu. Pozostałe nakielskie pary były poza „pierwszą setką”.

Wyniki:
1. Bogdan Najmrodzki/Jan Rdesiński - 64.29%
2. Aleksandra Granowska/Alfred Nowak - 56.55%
3. Ziemowit Brzykcy/Krzysztof Popczyński – 55.36%
4. Włodzimierz Heymann/Marian Zarembski - 53.57%
5. Jan Kudła/Jan Nowakowski - 50.00%
6. Stefan Kamiński/Zdzisław Świtalski - 44.64%
7.  Krzysztof Dembek/Włodzimierz Suchodolski - 41.07%
8. Alina Majchrzak/Bogdan Kowalczyk - 34.52%

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Przechodzień, w dniu 26-10-2019 03:46:19 napisał:

    fiu fiu ostatni?

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Fotoobrazy na płótnie
od 48,50PLN
Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
Meble łazienkowe
Kasy fiskalne Datecs
1200PLN PROMOCJAPLN
Budowa hal
Makijaż ślubny
Żel UV 5ml
7,50PLN
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)