Dziś mamy 29 marca 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

26 lutego 2020

Spotkanie w nakielskiej jednostce. Podziękowania i gratulacje

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Insp. Mirosław Elszkowski, p.o. Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy podczas #spotkania zorganizowanego w nakielskiej jednostce dziękował policjantom rannym w zdarzeniu drogowym w Występie oraz osobom, które bezinteresownie ruszyły im z pomocą. Słowa uznania przekazał także Starosta Nakielski p. Tadeusz Sobol.

Dzisiaj (26.02.20) w nakielskiej komendzie p.o. Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Mirosław Elszkowski spotkał się z policjantami rannymi w zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło w niedzielę (16.02.20) w Występie oraz osobami, które udzieliły pomocy funkcjonariuszom.

Insp. Elszkowski dziękował policjantom za zaangażowanie w służbie i wzorowe wypełnianie swoich zadań związanych z dbaniem o bezpieczeństwo obywateli. Przełożony podkreślił, jak niebezpieczna może być praca mundurowych i jak wiele nieprzewidywalnych sytuacji może się zdarzyć. Pogratulował również przełożonym podległych funkcjonariuszy ich postawy. Nie zabrakło też dla policjantów życzeń zdrowia i szybkiego powrotu do służby.

Spotkanie miało jeszcze jeden bardzo ważny punkt. Uczestniczyły w nim też osoby, które, będąc bezpośrednimi świadkami zdarzenia drogowego, bezinteresownie ruszyły na pomoc policjantom i zaangażowały się w ujęcie nietrzeźwego sprawcy wypadku. Policjantom pomógł będący w czasie wolnym oficer Zakładu Karnego z Potulic oraz przypadkowi świadkowie, z których jeden wziął udział w spotkaniu.

Do nich insp. Elszkowski skierował szczególne podziękowanie za pomoc udzieloną rannym funkcjonariuszom, podkreślając, że tego typu obywatelska postawa zasługuje na słowa najwyższego uznania i dowodzi, że policjanci nawet w tych najtrudniejszych chwilach mogą liczyć na obywatelską pomoc.

Do podziękowań złożonych przez Komendanta przyłączył się obecny podczas spotkania Starosta Nakielski p. Tadeusz Sobol.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 11

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Chodź, pomaluj swój świat… na zielono. Apetyczne przepisy na Dzień Szpinaku

Świętować można z różnych okazji. Boże Narodzenie jednoznacznie kojarzy się z #czerwonym barszczem i zupą grzybową, a Wielkanoc to świetny pretekst do zajadania się żurem i jajkami na tysiąc sposobów. Kalendarz jest jednak wypełniony wieloma innymi, smakowitymi datami. Wiedzieliście, że 26 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Szpinaku? Najwyższa pora dać temu liściastemu specjałowi zielone światło w kuchni!

(czytaj więcej)
0

Co robić z dziećmi w domu? Wspólnie pieczmy słodkości!

Co robić z dzieciakami, które więcej czasu spędzają w domu? Istnieje wiele pomysłów na to, #jak w prosty i przyjemny sposób zorganizować czas, angażując także najmłodszych. Jedną z przyjemniejszych aktywności, która pozwoli nam na działanie zespołowe, jest wspólne pieczenie słodkości – a efekty, och, będą pyszne! Oto garść inspiracji na proste w przygotowaniu i smaczne wypieki, które możemy przyrządzić wspólnie z najmłodszymi.

(czytaj więcej)
0

Co robić w czasie kwarantanny? Mamy dla Was kilka propozycji

Minęło już kilka tygodni odkąd ogłoszono w Polsce stan zagrożenia epidemicznego. W tym# czasie wielu z nas pozostaje w domach. Co robić żeby nie zwariować? Jak wypełnić sobie czas w przysłowiowych "czterech ścianach"?

(czytaj więcej)
0

"Odkażanie" koronawirusa po polsku. W izolacji coraz częściej sięgamy po alkohol

Butelka wódki, kilka piw i ze dwa wina – to dla żony. Będzie na zapas” – mówi, stojąc w kolejce #w monopolowym. Ale robi to także następnego dnia… Pandemia koronawirusa i związana z nią kwarantanna staje się dla wielu Polaków pułapką. W wyniku izolacji częściej sięgają po alkohol i piją znacznie większe jego ilości. Podczas gdy np. władze departamentu Aisne w północno-wschodniej Francji wydają zakaz sprzedaży alkoholu w związku z epidemią Covid-19, w Polsce sklepy monopolowe pospiesznie i na bieżąco uzupełniają braki w asortymencie.

(czytaj więcej)