Dziś mamy 19 lutego 2020, środa, imieniny obchodzą:

22 stycznia 2020

Raz z górki, raz pod górkę. Piłkarze grali ze zmiennym szczęściem

fot. SF Junior Nakło

fot. SF Junior Nakło

Poniżej zamieszczamy relację z weekendowych meczów drużyn SF Junior Nakło.

Jako pierwsi tego weekendu do boju przystąpili młodzicy rocznika 2007/2008, którzy rozegrali kolejną rundę rozgrywek Kujawsko-Pomorskiej Halowej Ligi. Podopieczni trenera Michała Jurka spisali się bardzo dobrze wygrywając 2 z 3 meczów. Wygrywamy 5:0 ze Sportisem Łochowo i 3:2 z UKS Orlęta Aleksandrów Kujawski. Silniejsi okazali się zawodnicy z Cekcyna, z którymi przegrywamy 0:2.

Skład: Jakub Lipkowski, Igor Gniot, Adam Tylewicz, Tomasz Ksobiech, Jakub Falender, Filip Nowak, Szymon Małkowski, Euzebiusz Mroczkowski, Oliwier Sobol.

Trener Michał pochwalił całą drużynę za grę i pozwolił sobie wyróżnić trójkę zawodników: Szymon Małkowski, Oliwier Sobol, Adam Tylewicz.

W sobotnie popołudnie w Osieku w turnieju Krajna Cup zagrała nasza najstarsza ekipa z rocznika 2006. Piłkarsko prezentujemy się nieźle, natomiast brak skuteczności i taktycznej konsekwencji powoduje, że z pięciu meczów trzy przegrywamy i dwa wygrywamy. Patrząc na potencjał wyniki mogły być lepsze i pozostaje pewien niedosyt. Mimo wszystko łapiemy kolejne piłkarskie wspomnienia.

Skład: Adam Politowicz, Karol Bochat, Przemysław Przygoda, Mateusz Grajek, Witold Kaczmarek, Marcel Tamas, Szymon Janicki, Maciej Janicki, Maksymilian Paliński. Trener Łukasz Bzdawka.

W niedzielne przedpołudnie w Ciechocinku swoje mecze rozegrała drużyna Żaka 2011/2012. Niestety, to nie był nasz dzień, ale i takie się zdarzają. W pierwszym meczu przegrywamy 0:1 z gospodarzami z Ciechocinka. Mecz wyrównany i zadecydowały szczegóły. W kolejnym meczu wygrywamy z ekipą z Brzozy 3:1, a w ostatnim meczu uznajemy wyższość drużyny ze Spójni Białe Błota. Tego dnia byli po prostu lepsi.

Po wcześniejszych meczach w lidze tego dnia wystartowaliśmy z pierwszego miejsca. Na pewno z tej lekcji wyciągniemy wnioski i nasi młodzi piłkarze w najbliższym czasie pokażą, na co ich stać. Takich dni będzie jeszcze dużo. Ważne jest to, by się nigdy nie poddać i walczyć dalej!!

Kolejne zwycięstwo na halowych parkietach odnosi drużyna rocznika 2008/2009!! Rozegraliśmy turniej w pobliskim Szubinie. W stawce 6 zespołów okazaliśmy się najlepsi!!! Trener jest bardzo dumny ze swoich zawodników, ale na chłodno zdając relacje powiedział, że nie ukrywa swojego wielkiego zadowolenia z wyniku. Podkreślił, że turniej był dobrą lekcją, bo nie zawsze graliśmy zgodnie z założeniem i oczekiwaniem. Było dużo niewykorzystanych sytuacji i niepewnych decyzji sprawiło, że końcowe rezultaty były niepewne i wprowadzały niepotrzebną nerwowość. To jednak tylko szczegóły i drobne fragmenty. Poprawimy je, a teraz nie będzie nam to przeszkadzać z radości zdobycia pierwszego miejsca!!!

Klasyfikacja końcowa:
1. SF Junior Nakło
2. Tęcza Łobżenica
3. Polonia Bydgoszcz
4. KS Górnik Kłodawa
5. Wisła Gruczno
6. Pelikan Szubin

Skład: Euzebiusz Mroczkowski, Kacper Murek, Igor Gniot, Filip Nowak, Antek Stawicki, Jonatan Stachowski, Szymon Pyra, Szymon Rajek, Norbert Polcyn. Trener Michał Jurek.

Materiał: Mariusz Tamas/red.

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pielęgnacyjne vademecum noworodka. Sprawdź, o czym warto pamiętać

Codzienna opieka nad dzieckiem dostarcza rodzicom wielu okazji do obserwacji oraz #stymulacji wielozmysłowej. Skóra noworodka choć wrażliwa i delikatna z chwilą narodzin jest już w zupełności gotowa do tego, żeby funkcjonować poza organizmem matki. O pielęgnacji, nie tylko w dbaniu o higienę, ale także wspaniałej okazji do bliskości i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi mówi położna Jolanta Marat Ignaczak, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Masz sprawdzony przepis na pyszną pizzę? Podziel się nim z nami!

W ciągu całego roku pojawia się wiele świąt i okazji, podczas których na stołach lądują #różnorodne przysmaki. Każde przyjęcie, mniejsze i większe, wymaga odpowiedniej oprawy kulinarnej. 9 lutego to jednak data szczególna, zwłaszcza dla wszystkich pasjonatów włoskich kulinariów - Międzynarodowy Dzień Pizzy.

(czytaj więcej)
0

Opieka położnych w czasie ciąży, porodu i połogu. Wyniki przeprowadzonej ankiety

Wsparcie w trakcie porodu, pomoc w przystawieniu do piersi, umożliwienie kontaktu skóra do skóry, a# może opieka prywatna? – wyniki ankiety internetowej dotyczącej porodu i opieki położniczej i przeprowadzonej wśród mam internautek.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)